Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban [Provokace policie (pravidlo 0, odpojení z RP akce), krádež vozidla bez povolení (10 dní)]


DaveReekular

Hráč

17
4.3.2024 14:59, naposledy upraveno 4.3.2024 15:00 uživatelem DaveReekular

Zdravím veškeré uživatele, kteří tuto žádost o unban budou číst.

29.2. jsem obdržel ban od @Dzardys, přesně za {Provokace policie prostřednictvím Irisu a /911 a následné odpojení v krátkém časovém úseku (pravidlo 0, odpojení z RP akce) (7 dní)}, následně prodloužení od @nereznavzdy {Prodloužení banu - krádež vozidla bez povolení (10 dní}.

Samozřejmě se omlouvám všem osobám kterým jsem mohl svým jednáním pokazit RP zážitek, taktéž i Dzardysovi a Nerezovi, kvůli tomu že mě museli takto řešit. Vím že jsem se dopustil závažného porušení pravidel (a né prvního na mém kontě). Uvědomil jsem si své jednání a to co jsem dělal špatně a za co jsem byl potrestán. Ovšem jsem přišel požádat o unban. Chci prokázat to že jsem se zlepšil a nebudu dělat dané věci za které jsem dostal ban a další špatné věci pro server a jeho hráče.

Doufám že je možné se smilovat nademnou a zrušit mi zabanování, i kdyby ne, tak stále děkuji za vše co pro tento server děláte.

S pozdravem,

Reekular.

 

5.3.2024 18:01

Ahoj, byť si cením pokorné žádosti, zlepšení sebe sama a obecná náprava není otázkou "pár hodin", problém s pravidly tu už máš poměrně dlouho a pevně věřím, že i další polovinu zvládneš a zamyslíš se nad tím, jaké další RP budeš spoluhráčům nabízet.


Powered by LeoSight IFS
LT~43

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
stokly

50Kč včera v 23:47

Dexyy

183Kč včera v 21:37

Reichard

170Kč včera v 15:01

Nejnovější uživatelé
leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024

dadapatrasova

Registrován 27.4.2024