Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o vymazání registru trestů


7.3.2024 12:24, naposledy upraveno 7.3.2024 12:25 uživatelem magovec

Podatel: Gonzalo La Emilio

Věc: Žádost o vymazání registru trestů


Odůvodnění:

Vážený soude,

Uběhla dlouhá doba od mé poslední žádosti o výmaz registru trestů a tímto podnětem bych chtěl požádat o zvážení jeho vymazání. U poslední korespondence mi bylo sděleno, že můj výmaz nebude možný bez doporučení Policie San Andreas. Požádal jsem tedy PSA o součinnost, případně o nějaký dokument, který by potvrdil, že jsem momentálně dlouhou dobu bezúhonný a bez pokut. V odpovědi se mi dostalo, že mám zkusit žádost podat znovu, že od rozsudku uběhla dlouhá doba.

Žádám Vás tedy tímto o vymazání mého rejstříku, abych se mohl lépe zařadit na trh práce. Mé činy jsou dlouhá minulost, ke které nemám chuť se vracet. Při pomyšlení na ni mi běhá mráz po zádech. Rád bych na sobě začal pracovat v dobrém a vybudovat si dobré zázemí a kariéru pro založení rodiny.

Děkuji za vyřešení a případné vyhovění mé žádosti,
Gonzalo La Emilio


Záměr: Vymazání rejstříku, dosažení trestní bezúhonnosti, lepší uplatnění na trhu práce.

 

10.3.2024 16:39

Adresát: Gonzalo La Emilio
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za odeslání tohoto podnětu. Vaší žádost jsme vypracovali prostřednictvím ZSP, jehož kopie rozsudku Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024