Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unbanik


Nixoqq

Hráč

15
8.3.2024 15:08

Zas a opět zdravím všechny čtenáře či čtenářky kteří si rozklikli toto téma. Jak jsem viděl u předešlé žádosti tak mi asi bude jasný jak to dopadne i tady... I přesto to chci znova zkusit a omluvit se všem kterým jsem zkazil rp či nějak pokazil a znechutil.. Vše mě dost mrzí a vrací se to se to ke mně ta chut si zahrát na skimu, to dobré rp které tu je, ta fajn komunita či lidi kteří zde erpí vše mě dost mrzí i to co jsem řekl/napsal Nikolasovi.. Bylo to odemně dost hnusné a srabské vím že urážet někomu rodinu je fakt příšerné... A taky jak jsem se k němu choval... Nechci tu psát romány o tom jak jsem nic neudělal.. Udělal jsem toho až moc.. Avšak dnes je krásný den, je MDŽ ( Mezinárodní den žen) taktéž mám dnes narozeniny a říkal jsem si že asi větší šanci než na narozeniny o skrácení či možnosti unban mít nebudu a proto věřím že dnes je ten den kdy se na mě usměje štěstí. :) 




-Nixo

Přeji krásný MDŽ. :) 

10.3.2024 22:51

Opět stejná odpověď. Počkej na vypršení banu. Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~29