Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[82/2024] Rozhodnutie Kongresu o odvolaní riaditeľa SPSA a vyhlásenie výberového konania


zeldinko

Hráč

45
8.3.2024 16:50, naposledy upraveno 8.3.2024 16:50 uživatelem zeldinko

KONGRES SAN ANDREAS


Rozhodnutie Kongresu San Andreas

o odvolaní riaditeľa SPSA a o vyhlásení výberového konania

zo dňa 8.3.2024


Kongres San Andreas rozhodol o odvolaní riaditeľa SPSA a o vyhlásení výberového konania na pozíciu riaditeľa SPSA následovne:

I. Kongres v súlade s §4.1, písm .a), čl. 2 zákona č. 122/2023 o činnosti SPSA a o ochrane kultúrneho, historického a prírodného bohatstva, odvoláva riaditeľa SPSA Marcella Ortegu z funkcie na základe jeho vlastnej žiadosti.

II. Kongres vyhlasuje výberové konanie na pozíciu riaditeľa SPSA počínajúc dňom vydania tohto rozhodnutia s termínom ukončenia dňa 10.3.2024

III. Kandidát na pozíciu riaditeľa SPSA musí spĺňať následujúce požiadavky.


Požiadavky:

  • Absolútna trestná bezúhonnosť,
  • Skúsenosti s vedením tímu a preukázateľné manažérske skúsenosti,
  • Aktívny, komunikatívny a zodpovedný prístup,

Prihláška musí obsahovať:

  • Štrukturovaný alebo rozprávací (beletrizovaný) životopis.

Prihláška môže obsahovať:

  • Motivačný list.

Victoria Eloise Lytton
predsedníčka Kongresu San Andreas

Jacko88

Hráč

41
8.3.2024 20:05

 

Odesílatel: Příjemce:
Lucas Vercetti, Fort Carson 1885 Kongres San Andreas, San Fierro

Vážení kongresmani, Vážení čtenáři,

tímto Vám chci předložit svoji přihlášku na pozici ředitele Správy parků San Andreas
(dále jen SPSA).


Vyprávěný životopis:
        Mé jméno je Lucas Vercetti. Narodil jsem se v San Martinu, na Sicílii roku 1992. Na základní škole mi to moc nešlo, byl jsem spíše podprůměrným žákem a studiu jsem se nevěnoval. Nacházel jsem většinou ve společnosti dospělých a učil se od nich jejich manuální zručnosti, vyjadřování a finanční gramotnosti. Excelovat jsem začal až na ''liceo'' tedy střední škole, kde jsem byl proti mé vůli ubytován na internátu. Mnou vybraným oborem byly sociálně-ekonomické vědy. Jelikož mě studium naplňovalo a viděl jsem v něm potenciál, učil jsem se. Po střední škole jsem byl úspěšně přijat na vysokou školu, kde jsem si vybral obor jazyky a literatura, ten jsem ale po první polovině roku opustil, jelikož jsem v tom neviděl budoucnost, jazyky jsem se sám učil rychleji než ostatní a neměl jsem v plánu moc cestovat. Ovládám tedy plynule Italštinu, Angličtinu a Češtinu.

        Ekonomika mi šla, doplnil jsem si i management a pracoval jsem na lépe placených pozicích a v prestižnějších organizacích po celé Itálii. Poté jsem se přestěhoval do San Andreas a zde se zkouším uplatnit, pracoval jsem v autoservisu na pozici mechanik, tudíž dokáži pracovat v kolektivu. Také jsem pracoval v odtahové službě a v rozvážkové službě (Rozvoz balíků a přeprava nákladů kamionovou dopravou.), tudíž mám San Andreas projeté křížem krážem a troufám si říci, že to tu znám velice dobře. Provozoval jsem i vlastní autobazar, přesto, že jsem byl vlastníkem, byl jsem i manažerem, vykupujícím i prodávajícím, prošel jsem tedy více vedoucích, i nižších pozic a to ve více firmách.
Do svých koníčků mohu zařadit historii a přírodu, patří sem také zájem o automobilismus, sport, umění a kulturu.


        Ve vzdálené budoucnosti mám v plánu pracovat na svých dalších projektech, na to ale aktuálně nemám kapitál, ani náladu. Chci proto nabídnout své vzdělání, zkušenosti a veškerý svůj čas SPSA a stát se jejím ředitelem. 

Díky za přečtení mé přihlášky, 

10.3.2024 02:10

Martin Dope

Datum narození : 8.10.1991
Místo narození: Praha, Česká republika
Kontakt: martin.dope@post.ic / Tel. č. 696 969
Národnost: ČR
Státní občanství: San Andreas
Kontaktní bydliště: Mullholand 220


VZDĚLÁNÍ

  • Základní škola  Praha 10
  • 1997- 2006
  • Střední a Vyšší odborná škola 
  • 2006 - 2010

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI

  • Garage 66 - Ředitel
  • 2020 - 2022
  • HaK TOREX - Majitel
  • 2020-2024
  • All-IN Corp. - Ředitel
  • 2023-súčastnosť

ZNALOSTI

  • Managment a marketing
  • Vedení týmu
  • ŘP typ. B,A,C 
  • PL typ. ARC,AGC,ROT(+1)

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

  • Český jazyk - Plynule hovořící 
  • Anglický jazyk - Plynule hovořící 

Motivační dopis

Dobrý den,

jmenuji se Martin Dope a píšu vám s velkým nadšením a zápalem o své touze stát se ředitelem.  Odjakživa jsem měl vášeň pro službu ve prospěch komunity a ochranu lidí. Právě proto jsem se rozhodl tehdy k vám nastoupit.

Mám pevnou víru v hodnoty spravedlnosti, integritu a ochranu. Být strážce pro mě znamená mít příležitost denně pomáhat a chránit lidi ve svém okolí. Mám silné přesvědčení, že práce strážce je jedním ze způsobů, jak aktivně přispět k bezpečnosti a blahobytu přírody.

Svými dovednostmi a schopnostmi bych se chtěl přičinit k efektivnímu fungování celého sboru. Mám zkušenosti s práci v týmu, schopnost udržovat klid a soustředit se i v náročných situacích. Jsem odhodlaný pracovat tvrdě, abych nejenom splnil povinnosti spojené s touto prací, ale abych předčil očekávání a přinesl do práce novou energii a motivaci.

Dal bych chtěl rozvíjet oddělení  svou profesionalitou, integritou a angažovaností ve prospěch komunity. Vidím zde skvělou příležitost nejen pro svůj osobní rozvoj, ale také pro aktivní přínos k zajištění bezpečí a stability.

Jsem připraven podstoupit veškerá potřebná školení a splnit veškeré požadavky spojené s touto pozicí. Je pro mě ctí a privilegium mít možnost přispět k vašim cílům a hodnotám.

Děkuji vám za váš čas a zvážení mé kandidatury. Těším se na možnost setkat se s vámi osobně a diskutovat o tom, jak bych mohl přispět k úspěchům našeho týmu a organizace.

S pozdravem Martin Dope

Satann

Hráč

22
10.3.2024 15:09, naposledy upraveno 10.3.2024 15:09 uživatelem Satann

Shawn Wilson


Základní informace

  • Datum narození: 30. 04.1976
  • Místo narození: Kalifornie, Bakersfield
  • Pohlaví: Muž
  • Dosažené vzdělání: Střední odborné vzdělání ukončeno výučním listem v oboru opravář zemědělských strojů, vč. nástavbového studia
  • Kontakt: shawn.wilson@post.ic

Pracovní zkušenosti

  • 1994-2008
    • Kalifornie, Ridgecrest, servis a údržba vozidel. 
  • 2008-2023
    • Kalifornie, Quartzsite, provozování vlastního baru, servis vozidel a motocyklů, údržba. 
  • 2023-současnost
    • Správa parků San Andreas - strážce, zástupce ředitele

Jiné informace: 

  • Řidičský průkaz sk. A, B, C
  • Lodní licence, rybářské povolení
  • Zkušenosti s vedením lidí a s prací v kolektivu

Motivační dopis

Vážení kongresmani,

tímto dopisem bych rád prokázal zájem o pozici ředitele Správy parků San Andreas. Mé jméno je Shawn Wilson a aktuálně zastávám pozici zástupce ředitele, ke které jsem se dostal od pozice akademika, zhruba od listopadu minulého roku. Prošel jsem si strážní pozice a také pozici vedoucí stráže, kterou jsem vykonával několik měsíců. Tímto bych mohl nabídnout velké zkušenosti přímo z řad Správy parků San Andreas. 

Také se snažím o aktivnější chod Správy parků, podařilo se mi také prosadit předběžné evidování výjezdů zaměstnanců, vč. použitých vozidel i možnost zapsání problémů, zejména z hlediska řešení problémů a přehlednosti. Aktuálně s mými kolegy jsme měli v plánu doplnit řady o tzv. školitele. Jednalo by se o zkušené strážce, kteří by ukázali akademikům správný chod Správy parků San Andreas a také důležitou strážní činnost. 

Při práci ve vedení Správy parků San Andreas mě nejvíce motivuje sledování vývoje akademiků, mezi které jsem patřil také kdysi já. 

Závěrem bych rád poukázal na mé dlouhodobé cíle, mezi které patří již zmíněný aktivnější chod celé instituce, vytvoření lepšího systému evidování zaměstnanců a použitých vozidel při strážní činnosti a nasazení nové pozice pro školení akademiků.

Děkuji za Vaši pozornost při čtení dopisu, těším se na naši další budoucí spolupráci.

S pozdravem,

Zástupce ředitele Správy parků San Andreas,

Shawn Wilson

 

zeldinko

Hráč

45
13.3.2024 16:17

KONGRES SAN ANDREAS


Oznámenie Kongresu San Andreas

o výsledku výberového konania na pozíciu riaditeľa Správy parkov San Andreas


Vážení uchádzači,

ďakujeme za prejavený záujem v tomto výberovom konaní. Na základe výsledku hlasovania Kongresu pri vyhodnocovaní prihlášok bude na pozíciu riaditeľa Správy parkov San Andreas vymenovaný Shawn Wilson.


 

 

 

Victoria Eloise Lytton
predsedníčka Kongresu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~79