Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zrušení banu či zkrácení banu


Colek

Hráč

56
9.3.2024 15:33, naposledy upraveno 9.3.2024 15:50 uživatelem Colek

Ahoj, rád bych požádal o zrušení banu. Už uplynul nějaký čas tak bych rád zkusil své štěstí.

Můj ban byl udělen 4.1.2024 v 15:10 uživatelem @Puding za provozování účtu pro OOC, Alt2Alt (na 120 dní).

Můj popis banu:

Chtěl jsem si přivydělat nějaké peníze, ale nechtělo se mi to dělat ic cestou, tak jsem vyzkoušel jinou metodu.  Vytvořil jsem asi 400 postav, přes které jsem altnul všechny peníze, které jsem měl na svém hlavním účtu. S těmito penězi jsem si koupil 350 rigu, což bylo asi 40 mega.

Po nějaké době, co jsem měl tento ban, jsem si uvědomil, že to nebyla správná volba provádět tuto metodou. Rád bych se také omluvil paní Puding, která strávila čas vyšetřováním tohoto případu. Pokud vím, všechny rigy které jsem si tímhle způsobem koupil jsou smazána. Jsem si vědom, že takovou věc už neudělám touto metodou a budu vše dělat legálně a podle pravidel, a hlavně v rámci RP!. Rád bych se vrátil zpět k hraní a pokračoval v mém roleplay s přáteli. Myslím si, že jsem se již poučil natolik, že se to nebude opakovat. Doufám, že si tuto žádost přečte Puding nebo ostatní členové Ateamu a budu rád za odpověď pod touto žádostí. Doufám, že Puding zváží mou žádost a vyjádří se k ní kladně.

Toto je můj popis banu a žádost o jeho zrušení. Přeji krásný zbytek dne. S láskou ♥Colek♥.

10.3.2024 23:01

Ahoj, když jsem tohle procházela a snažila se zjistit přesně co se stalo, dalo mi to sakra zabrat. A tvoje zapírání až do posledního momentu, než jsem ti popsala přesný postup tvého počínání mi vůbec nepomohl.
Je škoda, že jsi pravidla tímto stylem porušil, historii nemáš nijak špatnou. Rozhodla jsem se ti tedy trest zkrátit na jeden měsíc. Ať už se to neopakuje.


Powered by LeoSight IFS
LT~37

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024