Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Odvolanie z nespravodlivého zajatia.


Lemonko

Hráč

11
12.3.2024 17:48

Podatel: Ben Nedela

Věc: Odvolanie z nespravodlivého zajatia.


Odůvodnění:

Vážený súd,

týmto by som sa chcel odvolať zo zatknutia a zadržania ma v CPZ k dátumu 12.3.2024. Jedná sa o trestný register s názvom Pokus o útek. Odvolávam sa z dôvodu toho, pretože sirény pán policajt zapol takmer pri križovatke čo sa pretína s diaľnicou a keďže zo zdravého rozumu nebudem zastavovať na diaľničnej križovatke tak som pokračoval v jazde a zastavil som na najbližšom diaľničnom výbežku. V čom som si ale všimol ako leží motorkárka na zemi (neviem či ju nezhodil pán policajt svojím autom). Tak som sa rozhodol jej ísť pomoc, pretože som nevedel čo jej môže byť. Pričom sa pán policajt prizeral ako zisťujem čo jej je. Riadil som sa pravidlom život > zákon a preto by som sa chcel odvolať, každopádne z mojich skutkov, nevidím žiadny pokus o útek, ako by len niekto mohol újsť Camaru s kamiónom. Takmer celu situáciu mám na kamere.


Záměr: 

Odstránenie trestného registra: Pokus o útek 12.3.2024

15.4.2024 12:12

Adresát: Ben Nedela
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za odeslání tohoto podnětu. Vaší žádost jsme vypracovali prostřednictvím ZSP, jehož kopie rozsudku Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
Samuelko123

Registrován 5.5.2024

DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024