Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadam o unban @Pakandza


Lemonko

Hráč

11
13.3.2024 22:33

Takže dostal som ban (13.3.2024):

Takže vysvetlím vám rovno situáciu: 

  • Bol som zastavený PSA hliadkou pretože som zakričal: Policia San Andreas, zastavte vozidlo! (pričom bol pri predo mnou pán policajt). Potom nasledovala bežná rutina (doklady atd), potom nás začali prehľadávať a aj auto. K zlomovému momentu došlo vtedy keď sa PSAčko spýtalo, že "Čo malo znamenať to vydávanie sa za PSA príslušníkov. My sme to obidvaja popierali (ja a spolujazdec).

 

  • Potom PSAčko začalo kontrolovať autokameru. (kuk obrázok) 

  • Pričom PSA hneď do OOC chatu začalo riešiť a ZDRŽIAVAŤ RP (kuk ďalší obrázok)

  • Po čakaní na report pretože chalani nedokázali zniesť /do f, tak sa spýtali do /hc kde im na to odpovedali takto: (kuk obrázok) 
  • Neviem či to tam bolo zaRPené (to vyberanie mikrofónu). Ja som to nezaRPil ako som to s tade vyberal. No pri kúpe si pamätám, že vravel že ma to auto nedostatky...

  • Potom po mne chceli (nie admin, ale hráči) logy aby som našiel ako mikrofón z tej kamery vyberám, že keď nemám logy tak že je tam mikrofón. 
  • Následne prijal report Game Admin Pakandza pričom si sám vypýtal tie logy. 
  • Potom napísal že, každá kamera má mikrofón, tak som mu na to napísal, že ja nájdem takú kameru ktorá mikrofón v sebe nemá, o asi tak minútu som poslal link kamery, kde možno mikrofón je ale doslova na videu o tej kamere nie je počuť skoro nič.
  • Pri konci GA rozhodol aby sme to teda dohrali/doRPili. (kuk obrázok)

S tým silným šuchotom som to asi prehnal, tak ale keď A8 má motor riadny tak je tam určite nejaký šuchot/šumot, každopádne určité šuchotanie sa pri mikrofónoch u autokamier vyskytuje (keďže autokamere záleži viac na obraze ako na zvuku)

Každopádne dostal som ban za kazenie druhým v RP a zdržovanie RP akcií.

Žiadam o unban, pretože je nespravodlivo podaný.

Doslova ja som na začiatku zaRPil že tam mikrofón neni, oni mi skazili RP v tom že to začali riešiť ako malé deti a nedokázali prijať jedno /do f.
Ďalej keď som musel čakať na prijatie reportu lebo NIE JA, ALE PSA malo problém s jedným /do f, tak som ustúpil až po príchode admina. - Následne zas mal problém s tým že tam neni počuť môj hlas.

Takže v konečnom dôsledku, oni skazili RP mne a aj sebe. - > Oni začali mať problém s jedným /do f (mohli RPiť dalej a spýtať sa jak je to možné alebo že prečo, nie rovno to začali riešiť a zdržovať RP akciu) 

Dobrú noc.

 

 

18.3.2024 01:38

Verdikt k žádosti byl vysloven pod související stížností.


Powered by LeoSight IFS
LT~30

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
stokly

50Kč včera v 23:47

Dexyy

183Kč včera v 21:37

Reichard

170Kč včera v 15:01

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024