Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zkracení trestu (banu)


Zlaticekdemeter

Hráč

7
14.3.2024 15:24

Zdravím dne 12.3.2024  23:40. Jsem dostal ban na 60dnů A2A. Všechno co se stalo je jen kvůli výrobce protože jsem si za to zaplatil spolu s bráchou @DusanDaniels . Kterou jsem položil na druhé postavě,  jelikož jsem šel do Paysadas na své hlavní postavě kde jsem jí měl položenou, tak jsem se potřeboval dostat do domu abych mohl podat report aby mi jí dali nebo bráchovi kterej jí koupil a má i fakturu, samozřejmě vím že to byla obrovská chyba a taky toho velmi lituji, udělal jsem to jen kvůli tomu že nás to stálo realné peníze, a co bych tímhle podmětem chtěl říct, tohle je moje jediná hra kterou jsem celý dny hrál, poprosil bych o lítost o zkracení banu, moc bych byl zá to rád, slibuji že tůhle chybu nikdy neudělám a ani nepokusím... tímhle prosím a pana SovietDoga @SovietDog o zkráceni mojeho trestu... 

 

Přejí hezký zbytek dne, 

s pozdravem ZlaticekDemeter.

17.3.2024 17:39

Tvojí kolegové se kterými jsi kooperoval v tomhle tě napráskali. To že sis koupil výrobní stanici na jedné postavě a chtěl mít přistup k ní i na dalších postavách je už proti pravidlu č.2, které referuje o tom že se majetek z jedné postavy nesmí sdílet na další. Ať už jsou zakoupeny z webového shopu či nikoliv. Nevidím zde důvod k tomu abych ti udělil unban. Ostatně za to, Alt to Alt je vážné provinění, u kterého nehodlám zkracovat. Porušení tohoto pravidla je dost vážná věc. Proto tvojí žádost tedy zamítám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
stokly

50Kč včera v 23:47

Dexyy

183Kč včera v 21:37

Reichard

170Kč včera v 15:01

Nejnovější uživatelé
leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024

dadapatrasova

Registrován 27.4.2024