Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban - Sovietdog - mixing, baiting - 400 dní


jan38

Hráč

41
17.3.2024 20:05

Zdravím celý admin team, hráče a hráčky co tohle budou číst.

Touto cestou bych si chtěl podat žádost o unban nebo o zkrácení banu, ban jsem dostal od hráče @SovietDog po dobu 400 dnu, uběhl 1. měsíc mého banu.

 

Ban jsem dostal za Metagaming metabaiting a mixing.

Proč se tak stalo?
Jednoduchá odpověď našel jsem si partu lidí se kterým jsem erpil a někdo nebudu osobu jmenovat, toto rp vice projevoval OOC. No a tak to začalo.

Co jsem měl udělat a kde je moje chyba?
Jednoduchá odpověď nahlásit hráče za metagaming už když on začal a ne se do toho zapojovat. Což mě mrzí.

Proč o něj žádám?

11.2.2024 jsem sepisoval smlouvu která je na měsíc ohledně odkupu jednoho pozemku od hráče. Který jsem nemohl celý splatit, protože mi v tom právě bránil už tenhle ban.

Rád přijmu jakýkoliv opatření od Sovieta pro toto zkrácení či úplné zrušení mého banu.

 

Mohu klidně dneska řici že skimo mi za ten měsíc ani moc nechybělo.

 

S laskou jan38

 

Woozie

Hráč

29
17.3.2024 21:55, naposledy upraveno 17.3.2024 21:55 uživatelem Woozie

Vážený admin team, hráči , hráčky a sovietdogové

Takže, co to tady máme ? Máme mého milého klienta který si říká jan38. chtěl jen užít trochu roleplay dobrodružství, ale místo toho skončil banem dlouhým jako nos Pinocchia u výslechu. Jo , chápu že ho jeho chyby dohnaly až sem  ale nebuďme na něj tvrdí , páni a paní adminové , každý si přece zaslouží druhou šanci . Přiznávám, že měl pár perných chvil, které mu přinesly tenhle unáhlený ban. Bylo to jako zapojit se do divadelního představení divadel malých forem  , kde  dostal slovo jako divák na jevišti  i Honzík a místo potlesku dostane sovietban.  Poznal že to nebylo uplně nejlepší rozhodnutí a připoští že se dostal do problénů , ale přiznejme si to , kdo nemá občas rád nějaké to drama :) . Mám … velký , ale opravdu velký důvod proč měl můj klient Honzík ( jan38 )  být zbaven svého uvěznění za Skimomřížemi . Byl ve špatná čas na špatném místě ! Stal se jen nevinnou obětí neúspěšného projektu s názvem ‘‘Dostaňme Pisanka z hracího pole ‘‘

Takže admini , vezměte toto v úvahu . Zkrátit ban na půlku, nebo úplně zrušit.

PS: Kdyby mi Honzík platil , měl by lepší obhajobu

PAC A PUSU, váš kamarád  WOOZIE

 

SovietDog udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřovaní.
18.3.2024 01:00

Tak tu mám naráz dvě věci, ke kterým se vyjádřím.. mám to ale štěstí. 

První je samotná žádost od uživatele Jan38.
Ten důvod je absolutně bez předmětný. To že máš nějakou smlouvu jest tvá věc a ne má. Na tom nemůžeš skládat svojí žádost o unban. Zkrácení ti v tuto chvíli prostě udělovat nehodlám a tím končím.

Druhá část je komentář od uživatele Woozie.
Nějak nechápu tvůj komentář ve stylu Saula Goodmana, který mi přijde naprosto a úplně zbytečný. Nějak nechápu tvé směšné vystupovaní nějaké fiktivní postavy ze skvělého seriálu. Já ten seriál viděl celý a byl více než skvělý, ty tu ze sebe akorát děláš šaška. Ale nemusíš mít strach, neodejdeš s prázdnou..


Powered by LeoSight IFS
LT~75

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024