Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban/ skrátenie banu @Dzardyspq


samikosare

Hráč

14
19.3.2024 15:35

Zdravím všetkých čitateľov tejto žiadosťi a hlavne administatora @Dzardys pri žiadosťi o Skrátenie banu.

 

Je to už presne 42dní čo mi bol udelený Ban od administátora Dzardys za A2A(jeden konkrétní majetek za 3 postavy)

 

Za týchto 42dní čo som dostal Ban som sa nadsebou zamyslel a uvedomil som si veľa vecí.

Týmto by som sa chcel ospravedlniť Dzardysovi za to, že musel zbytočne riešiť môj problém a mrhať jeho časom, chcel by som sa ospravedlniť aj ostatným, 

nad ktorými som sa pokusil zbytočne a naivne zvýhodniť, na takú blbosť som doplatil Banom na 90dní,Po prípadnom UnBane by som chcel ukázať že viem eRPiť aj bez problémov.

 

Možno to hovoria všetci ale mrzí ma to a môžem povedať že by sa toto a ani nič iné už v budúcnosti už nestalo.Som krátko a za ten krátky čas sa mi 

podarilo nazbierať cez 36 banov čo dosť. Bral som to strašne na ľahkú váhu a spätne ma to dosť štve pretože som si zbytočne obohatil históriu. Za tie 42 dní od udelenia 

banu som si uvedomil že nemá zmysel nijak porušovať pravidlá a kaziť RPé.

 

Na záver by som ešte raz dodal že si uvedomujem moju chybu a nebude sa to už opakovať.

19.3.2024 16:41

Ahoj, historii máš natolik obsáhlou, že se blížíš trvalému znepřístupnění hraní na Skimu. To je skutečnost, která by tě měla trknout do hlavy, a na jejímž základě rozhoduji, že si svůj trest pro absolutní ignoraci zdejších pravidel zasloužíš odpykat celý.


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024