Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o povolení k použití modrého majáku


Davisek

Hráč

25
22.3.2024 22:47

Podatel: Mgr. John Wytrych

Věc: Žádost o povolení k použití modrého majáku


Odůvodnění: Dobrý večer vážený soude, tímto podnětem bych rád zažádal o povolení k využití modrého majáku. Nemám na mysli o běžné ježdění s majákem na oné střeše, ale použití ho v nutné nouzi. Povoláním jsem hasič a pracuji u Hasičského Záchraného Sboru na výjezdové stanici v Montgomery. Dosti často se stává, že během spousty požáru a né jen těch ale i výjezdu jakožto First Responder, a né všechny jednotky a členové jsou dostupni a bohužel já nejsem vždy na výjezdové stanici. S poskytnutím možnosti využívat modrý maják, by mi při přesunu z bodu A ( aktuálního místa ) do bodu B ( výjezdové stanice ) mohlo velice zkrátit a tím se dostat na výjezd včas. Tímto tedy vážený soude vás žádám o umožnění a oprávnění mi použití modrého majáku v době nutné při přesunu na výjezdovou stanici během jiź probhajícího výjezdu.


Záměr: Povolení k použití modrého majáku

Přílohy: ---



zeldinko

Hráč

45
24.3.2024 17:35, naposledy upraveno 24.3.2024 17:36 uživatelem zeldinko

Podatel: Mgr. John Wytrych

Věc: Odpoveď na podnet


Vážený pán Wytrych,

radi by sme sa s Vašou žiadosťou zaoberali, avšak všetko nasvedčuje tomu, že korešpondencia, ktorú ste pôvodne chceli adresovať súdu skončila omylom u nás. Adresujte preto svoj podnet prosím súdu, ďakujeme.


Victoria Eloise Lytton
predsedníčka Kongresu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~40

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
Samuelko123

Registrován 5.5.2024

DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024