Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[85/2024] Rozhodnutie Kongresu o odvolaní riaditeľa DOCAR a vyhlásenie výberového konania


zeldinko

Hráč

45
29.3.2024 19:42

KONGRES SAN ANDREAS


Rozhodnutie Kongresu San Andreas

o odvolaní riaditeľa DOCAR a o vyhlásení výberového konania

zo dňa 29.3.2024


Kongres San Andreas rozhodol o odvolaní riaditeľa DOCAR a o vyhlásení výberového konania na pozíciu riaditeľa DOCAR následovne:

I. Kongres v súlade s §5, písm .a), Hlavy II zákona č. 55/2021 o činnosti DOCAR odvoláva riaditeľa DOCAR Andersona Loveckého z funkcie na základe jeho vlastnej rezignácie.

II. Kongres vyhlasuje výberové konanie na pozíciu riaditeľa DOCAR počínajúc dňom vydania tohto rozhodnutia s termínom ukončenia dňa 31.3.2024

III. Súčasný riaditeľ DOCAR Anderson Lovecký zostane vo svojej pozícii až do vymenovania nového riaditeľa DOCAR.

IV. Kandidát na pozíciu riaditeľa DOCAR musí spĺňať následujúce požiadavky.


Požiadavky:

  • Absolútna trestná bezúhonnosť,
  • Skúsenosti s vedením tímu a preukázateľné manažérske skúsenosti,
  • Aktívny, komunikatívny a zodpovedný prístup,

Prihláška musí obsahovať:

  • Štrukturovaný alebo rozprávací (beletrizovaný) životopis.

Prihláška môže obsahovať:

  • Motivačný list.

Victoria Eloise Lytton
predsedníčka Kongresu San Andreas

30.3.2024 16:42, naposledy upraveno 30.3.2024 17:10 uživatelem SovietDog

30.3.2024 19:18

Curriculum vitae
Arianna Aiello, J.D.


Základní informace

Titul: Juris Doctor
Jméno:
Arianna 
Příjmení:
Aiello

Místo narození:
Reggio Calabria, Italy.
Datum narození:
06/02/95
Národnost:
 Italská.
Státní občanství:
San Andreas.

Pohlaví:
Žena.
Rodinný stav:
Rozvedená.

Kontaktní informace

Telefonní číslo:
781-910.
E-mailová adresa:
arianna.aiello@post.ic
Trvalé bydliště:
Las Colinas 3418, Los Santos, San Andreas.

Jazykové dovednosti

· Italský jazyk - rodilý mluvčí
· Český jazyk - Jazykový stupeň C2
· Španělský jazyk - Jazykový stupeň B2

Dosažené vzdělání

Scuola Migliore del Mondo, Reggio di Calabria, Italy.
2010 - 2014, maturitní vysvědčení.

Luiss Guido Carli, Řím, Italy.
2014 - 2019 - Vysokoškolský diplom, titul Juris Doctor.

Pracovní zkušenosti

Polizia di Stato, Florence, Italy.
01/03/2019 - 30/12/2022 - Ispettore.

Policie San Andreas.
16/01/2023 - 11/05/2023 - praporčík, Hlídková služba, kriminální služba, field training officer.

Vězeňská služba San Andreas
10/02/2024 - 23/03/2024 - Vězeňský dozorce I. třídy

Vězeňská služba San Andreas 
23/03/2024 - XX - Vedoucí dozorců.


Licence a certifikace

Řidičské oprávnění skupiny A,
Řidičské oprávnění skupiny B,
Řidičské oprávnění skupiny C, 
Zbrojní průkaz sk. T1,
Pilotní průkazy ARC, AGC, ROT, SER, MER.


Vážení kongresmani, 

tímto bych chtěla vyjádřit svůj zájem o pozici ředitele vězeňské služby San Andreas. Špatný stav věznice a jejího chodu mne donutil urgovat kongres k řešení dané záležitosti. Všechna čest a respekt panu Loveckému, který se situaci hrdě postavil, a všechen respekt tomu, že zvládl dát DOCAR do lepšího stavu, než tomu bylo za předešlého vedení. To ovšem stále nestačí, a já bych to chtěla dotáhnout do ještě lepšího stavu, než tomu je nyní. 

Mám bohaté zkušenosti nejen z vedení týmu, ale i z řešení problematiky právní. Od roku 2019 do 2022 jsem jakožto inspektor policie v Itálii vedla tým zabývající se řešením forenzních věcí. V roce 2024 jsem se stala u policie San Andreas členem FTO a přibyla mi zodpovědnost připravit začínající policisty do služebního výkonu. Od nedávné doby vedu tým dozorců. Vše mě naučilo nastavit si řád, vylepšilo to mou trpělivost a vyšperkovalo nebojácnost postavit se problémům čelem.

Jsem toho názoru, že DOCAR a k němu nápravné zařízení v Las Payasadas neslouží k nápravě zločincům a nepřispívá k jejich zařazení do společnosti, ale slouží pouze k potrestání odsouzených, což je špatně. Odsouzeni jsou převezeni do nápravného zařízení, strčeni do cely a do propuštění není žádná snaha o jejich nápravu. Chtěla bych docílit toho, aby nápravné zařízení doopravdy plnilo svůj účel nápravy. Mám v plánu zřídit edukační programy pro vězně, s domluvou s ambulancí klinické psychologie taktéž psychologickou pomoc pro odsouzené a s jejich pomocí zařídit hodiny psychoterapie k pomoci odsouzeným zbavit se jejich zlých vlastností. I odsouzení jsou lidé, a vězeňská služba by neměla mít za úkol tyto lidi trestat, ale pokusit se tyto lidi napravit k začlenění zpět do společnosti. Chtěla bych taktéž změnit špatný stav věznice. Pokud vězni potřebují na toaletu, musí se s doprovodem personálu dostat do společných toalet, které nejsou v souladu s jejich právy. Vykonávat své základní potřeby společně s vězněm opačného pohlaví, za dohledu tří ozbrojených dozorců, bez špetky diskrétnosti je ponižující, a to k nápravě vězně nepomůže, ba naopak, uškodí. 

Nesnažme se vězně ponížit, porušovat jejich práva. Snažme se vězně začlenit zpět do společnosti a udělat tak San Andreas bezpečnějším místem pro společné žití.  


Arianna Aiello, J.D.

Zeintar

Hráč

49
1.4.2024 20:03

Výběrové řízení vyhrála Arianna Aiello. Podrobnosti hlasování naleznete zde.

Yukimura Torio
místopředseda Kongresu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~70