Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zadost o unban


Etyniz

Hráč

2
29.3.2024 23:28

Dobry den hraju za Postavu Pucci Salami

8h ban: womp womp neni nadavka a ani me osobne to neprijde jako nadavka tady mate odkaz kdyby vam to nestacilo:

https://www.google.com/search?q=is+womp+womp+an+insult&oq=is+womp+womp+&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqCAgDEAAYFhgeMgYIABBFGDkyBwgBEAAYgAQyCggCEAAYChgWGB4yCAgDEAAYFhgeMggIBBAAGBYYHjIICAUQABgWGB4yCAgGEAAYFhgeMggIBxAAGBYYHjIICAgQABgWGB4yCAgJEAAYFhge0gEINDc4NGowajeoAgCwAgA&sourceid=chrome&ie=UTF-8

16h ban: mam ban za nonrp injuries, ano neerpil jsem zraneni ale aspon kdyby pan/ni policajti take erpili inj tak by nebyl zadnej problem ale kdyz jsem celne narazil do policajta ve fordu (nevim jak se ten model auta presne jmenuje) ve 150+kmh tak jeli okamzite za mnou bez zadneho erpeni a kdyz jsem narazil do pana policajta v hellcat chargeru tak taky nerpil a vystoupil a zacal do me okamzite strilet ze samopali a nemel zadny status do toho ho prevratili asi o minutu pred tim a zadne rp taky takze proc bychom meli erpit my kdyz policajti neerpi polovinu narazu od ostatnich lidi. 

Takze zadam o unbun nebo alespon o snizeni doby banu dekuji.

30.3.2024 01:08

Mně to jako nadávka bohužel přijde a taky jsem to podle toho usoudil. Ban z mé strany máš pouze za ty nadávky, nechám to tu otevřené pro Radka, který s tebou vyřeší tvoje prodloužení trestu.

5.4.2024 03:51

Řešíš tu ban který ti už vypršel, tudíž zavírám.


Powered by LeoSight IFS
LT~29