Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadost o unban mazdaEXE


mazdaEXE

Hráč

9
30.3.2024 01:14, naposledy upraveno 30.3.2024 01:39 uživatelem mazdaEXE

od : @mazdaEXE
ban udelil : @Holysek

Zdravim dostal som ban Dnes o 1:05 .Dostal som ban za údajne vyhrožovanie pravocemi admina čoz som neporušil . Áno povedal som že dostane ck . Pri tom nevidím žiadne porušenie pravidiel kedže som mu ani raz nevyhražal adminom .

cieľ : unban/zkrátenie banu do 15:00

 

mazdaEXE

Hráč

9
30.3.2024 01:20

+ Chtel by sem dodat ze se nad tým zasmál jak jde vidět v logách

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

HERBIE

VIP

29
30.3.2024 01:46

Ahoj , já se tu lehce vyjadřím snad nedostanu warn za nadbytečné vyjadřovaní. Nepřijde mi normální vyhrožovat hráčovi CKčkem když dělá IC věc jako odtahovaní vozidel a pak přijedeš ty a začneš vyhrožovat CK , což je celkem bezdůvodné a ano je to vyhrožovaní pravomocemi administrátora , takže si příště rozmysli , co píšeš a ano zasmál jsem se ironicky nebo mi to vůbec vtipné nepřišlo :).

mazdaEXE

Hráč

9
30.3.2024 02:10, naposledy upraveno 30.3.2024 02:14 uživatelem mazdaEXE

@HERBIE 

ano ja vim ze to je možno vyhrožovani ale oba jsme se nad tým zasmáli a myslel sem

toto ironicky :(

 

30.3.2024 03:01

Nahoře píšeš, že to vyhrožování není a tady píšeš, že to možná vyhrožování je, tak co teda? No, pustím tě do hry a doufám, že mě nezklameš a ukážeš, že jsem neudělal chybu tě zpět do hry pustit. Příště si prosím uvědom co píšeš. Uzavírám.

mazdaEXE

Hráč

9
30.3.2024 03:10

@Holysek

 

Dekuji važim si toho 🥰 nesklamu vás 😉


Powered by LeoSight IFS
LT~54