Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nemam dvôvod k banu


SKARBER

Hráč

8
30.3.2024 16:20, naposledy upraveno 30.3.2024 16:24 uživatelem SKARBER

Nerozumiem, prečo som dostal ban. Narazili sme do auta pred nami len ľahko, bol to minimálny náraz a pasy správne zareagovali na náraz. Podľa mňa je normálne, že sa pasy zablokujú pri rýchlom pohybe. Nevidím dôvod, prečo by to malo byť považované za zlý roleplay, chcem vidieť vysvetlenie, pretože mi to nedáva zmysel. Chcem vedieť, na základe čoho to ten administrátor rozhodol.

30.3.2024 16:30

/me slouží k popisu vykonávané činnosti tvé postavy, na jiných serverech mnohdy nahrazováno animacemi, zde je před nimi upřednostňováno.

/do slouží k popisu dění v okolí, pasivnímu RP, primárně k interakci s jinými hráči aj.

Dolož mi v logu celé tvé RP tohoto nárazu, pokud tam bude pouze toto a jinak žádná reakce, nemyslím si, že z tvé strany bylo vhodně zareagováno. Což je docela problém, pakliže jsi v minulosti obdržel hned několik trestů za nonRP injuries, dnes je od tebe předpokládáno, že budeš RPit jako pán Bůh.

Hwery

VIP

22
30.3.2024 16:37, naposledy upraveno 30.3.2024 16:40 uživatelem Hwery

Ahoj, chtěl bych sem určí tě něco dodat jak říka TM Dzardys ´´ Dolož mi v logu celé tvé RP tohoto nárazu, pokud tam bude pouze toto a jinak žádná reakce´´  já jsem byl bouraným a upřímně nic víc jsi tam ne zaRPil a pak do /me napíšeš ukázal prostředníček a odjedeš. tak se nezlob pak, jenom toto jsem chtěl dodat snad nedostanu warn děkuji.

                                   Hwery

SKARBER

Hráč

8
30.3.2024 16:56, naposledy upraveno 30.3.2024 16:58 uživatelem SKARBER

Aha, takže sa tu všetci na mňa vrháte, ale ani jeden z vás nenapísal aspoň, že sa mu niečo stalo, ani jeden nepohol prstom. Myslím si, že každý by si zasloužil ban.


Powered by LeoSight IFS
LT~46