Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban nebo zkrácení


MarthySK

Hráč

21
1.4.2024 23:27, naposledy upraveno 1.4.2024 23:28 uživatelem MarthySK

Čauko uvědomuji si své chyby mixing a metabating chtěl bych požádat o zkrácení neboli o unban beru si nevědomí chyby a chybí mi RP proto bych vás chtěl poprosit a požádat o zkrácení a nebo o unban ban mám už jeden měsíc a 10 dní

Hwery

VIP

22
2.4.2024 11:28

Ahoj jako tvůj kámoš ti chci jen doporučit Když máš ban na nějakou tu velkou dobu tak se zkus rozepsat klidně i u vést kdo ti dal Ban Admini koukají i na to jak se rozepišeš. S pozdravem Hwery

MarthySK

Hráč

21
2.4.2024 12:39

Hele promiň psal jsem to na mobilu takže to blblo až dojdu home předělám 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

MarthySK

Hráč

21
3.4.2024 16:44, naposledy upraveno 3.4.2024 16:46 uživatelem MarthySK

Čauko ban mi byl udělen 20.2.2024 v 16:26 je to už 1 měsíc a 17 dni co jsem dostal ban byl udělen @SovietDog za MetaGaming a MetaBaiting na (60 dní) uvědomuju si své chyby. Chtěl bych se vratit na RP proto se chci omluvit za to jak jsem porušíl pravidla MetaGaming a MetaBaiting. žadam o unban nebo-li zkrácení velice se moc omlouvam za porušeni těch to 2 pravidel. Přeju vam krasný zbytek dne s pozdravem MarthySK

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
4.4.2024 02:51, naposledy upraveno 4.4.2024 02:53 uživatelem Papy

Já tě zdravím.

Hele, poradím ti. Na tuhle žádost se vyprdni a založ novou. Přece jen chtějí od tebe, že ti na unbanu nebo žádosti o zkrácení fakt záleží a chtějí od tebe vidět snahu a né jen prdnout pár vět. Ovšem, je to na tobě, ale pokud chceš vážně ten unban nebo-li zkrácení..Dej si s tím větší práci a založ si nový list. Je to jen má rada, neber mi to za zle chlape.

S pozdravem Papy. Čaw.

MarthySK

Hráč

21
4.4.2024 09:36, naposledy upraveno 4.4.2024 09:38 uživatelem MarthySK

''Milý týmu A-Team,

 

Rád bych se omluvil za své chování a požádal o unban. Byl mi udělen ban dne 20.2.2024 za Metagaming a Metabaiting, za což si nyní uvědomuji, že to byla chyba. Chtěl bych se omluvit všem, které jsem svým jednáním negativně ovlivnil.

 

Chápu, že metagaming a metabaiting jsou porušení pravidel a slibuji, že se toho budu držet v budoucnosti. Naučil jsem se ze svého omylu a uvědomuji si, jak důležité je dodržovat pravidla a respektovat ostatní hráče.

 

Byl bych velmi vděčný, kdyby mi byla poskytnuta třetí šanci. Rád bych se vrátil do hry a přispěl k pozitivnímu a zábavnému hernímu prostředí.

 

Děkuji za váš čas a zvážení mé žádosti.

 

S pozdravem MarthySK.

4.4.2024 11:52

Ahoj, to rovnou zamítnu já, do ChatGPT zvládne napsat i cvičená opička. Jde vidět, že ti na hraní u nás nezáleží, proto obdobné pokusy už znovu nezkoušej.


Powered by LeoSight IFS
LT~76