Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban súrne


Stokar158

Hráč

2
3.4.2024 00:26, naposledy upraveno 3.4.2024 00:32 uživatelem Stokar158

Zdravím chcem zažiadať o unban na servery chcel by som sa po mega dlhej dobe vratiť ku serveru asi som robil niake hluposti lebo už si ani nepamätám za čo to bolo😅hrával som to asi 3-4 roky dozadu neviem presne aaa odvtedy sa veľa zmenilo a chcem si to zahrať pre zábavu s chalošmi…akurat som to chcel zapnuť a vyskočilo mi že môj učet je zabanovaný tak by som si chcel vyprosiť unban aaa sľubujem že tie hluposti čo som robil ako mladší a moc som tu hru nechápal tak sa nebudu opakovať✌🏻dobredu ďakujem za kladné vyriešenie

3.4.2024 00:55

Ahoj, nevidím tedy, že bys u nás byl jakkoliv zabanován. Poslední trest jsi obdržel někdy vloni na 10 hodin.

Stokar158

Hráč

2
3.4.2024 00:58

ale ukazuje mi že som zabanovaný že sa nemôžem pripojiť na server aaa ten ban minuly rok to ani neviem že som to zapol to bol asi mladši bracho ani neviem za čo by som ho dostal

Stokar158

Hráč

2
3.4.2024 00:59

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
3.4.2024 01:00

Nevidím žádný pokus o připojení od zabanovaného uživatele, schválně to zkus teď, případně si založ ticket, kam nám zašleš svůj serial a svou IP adresu.

Stokar158

Hráč

2
3.4.2024 01:02

Nejde mi to furt tak založim teraz ten ticket


Powered by LeoSight IFS
LT~44