Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadost o unban/skratenie banu


Marekk

Hráč

2
8.4.2024 20:54, naposledy upraveno 8.4.2024 22:15 uživatelem Marekk

Zdravičko dostal som Serial ban za Propagaciu ineho servera. Hanbim sa za to čo som pisal neviem čo to domna vošlo proste som sa nudil. Neviem ani kto mi dal ban. Viem že vy ste ten najlepši server nikdy som sa u vas nenudil vždy som niečo zažil. V živote som u vas nedostal ban či upozornenie vždy som erpil podla pravidiel.

100 dni za propagaciu ineho servera je moc. Dostal som ban OOC nie v hre.

Nudim sa nemam čo hrat vaš server ma vždy bavil vždy som si tam užil.

Predom dakujem za čas ( nikdy som nič také nepísal prepáčte ak som niečo zle vysvetlíl )

 

Marekk

 

9.4.2024 01:32

Kdyby jsi věděl, že my jsme nejlepší server, tak bez jakéhokoli důvodu a jakékoli souvislosti nepíšeš do lokálu, že jiný konkrétní server je rozhodně lepší. Ježí se mi vlasy, jak si vůbec můžeš dovolit napsat, že 100 dní za takový výlev moc, pakliže se ti u nás dost očividně nelíbí a máš potřebu toto dělat, jedná se z naší strany o velice vstřícné řešení problému. Ban máš ode mě a já ti jej rozhodně krátit nebudu.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024