Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o smazání trestního rejstříku.


Hwery

Hráč

22
10.4.2024 08:55

Podatel: Martin Marusič

Věc: Žádost o smazání trestního rejstříku 


Odůvodnění: Zdravím milý soude chtěl bych požádat o smazání trestního rejstříku. Bohužel můj rejstřík mi brání ve vykonávání svých potřeb v práci chtěl bych se uplatnit jako záchranář u ZZS a chtěl bych mé zkušenosti také využít v DOCAR ale bohužel si nemůžu podat přihlášku kvůli že mám rejstřík. Tak vás chci prosím požádat o smazání trestního rejstříků. V rejstříku mám zapsáno ''Krádež'' bylo to z důvodu že nás jeden člověk štval a i vyhrožoval v dílně a tak jsme jeli za ním pak se vyboural a já jsem chtěl jen vědět kdo to je tak jsem si to vzal od něho a neuvědomil že jsem se dopustil krádeže chtěl bych být lepším člověkem a chránit občany San Andreas.


Záměr: Smazání trestního rejstříku.

Přílohy:

11.4.2024 12:31

Adresát: Martin Marusic
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za odeslání tohoto podnětu. Vaší žádost jsme vypracovali prostřednictvím ZSP, jehož kopie rozsudku Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024