Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[PČR] Nábor - Oddělení dopravní policie

1 2 3



Regi

Hráč

21
7.10.2020 17:10, naposledy upraveno 7.10.2020 18:12 uživatelem Regi

Vyhlašuji nábor do Oddělení dopravní policie.

Nabízíme práci, u které je vyžadována trpělivost, férovost a komunikativnost mezi kolegy.

Nástupní plat činní 30 000,- Kč

Podmínky jsou:

  • Věk 18+
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Vzdělání střední ukončené maturitní zkouškou
  • Čistý trestní rejstřík
  • Fyzická a psychická způsobilost

Vzor přihlášky:

Jméno, příjmení a titul:

Kontakt: 

Datum narození:

Místo trvalého pobytu:

Místo narození:

Vaše nejvyšší dosažené vzdělání: 

Důvod proč se hlásíte?:

Přihlášky zasílejte na odp@pcr.cz ((sem do komentářů))!

7.10.2020 17:21

Jméno, příjmení a titul:Bc.Filip Soltes

Kontakt: 779519

Datum narození:24. Brezen 1995

Místo trvalého pobytu:Praha

Místo narození:Slovensko-Bratislava

Vaše nejvyšší dosažené vzdělání:zakladna, stredná a vysoká s maturitou a titulom 1.stupňa Bc. 

Důvod proč se hlásíte?:Hlásim se z toho duvodu že od malička ma zaujímala práca o DP(dopravnej polície) milujem riadiť dopravu a ponaucovat ľudí z ich chýb ktoré urobili na pozemnej komunikácii myslím si ze som na túto prácu stvorený.

Azur0vej

Hráč

1
7.10.2020 17:33, naposledy upraveno 7.10.2020 20:57 uživatelem Azur0vej

Jméno: Adam Klement

Kontakt: 315984

Datum narození: 1. ledna 2002

Trvalý pobyt: Praha

Místo narození: Hradec Králové

Vzdělání: Ukončená základní škola a střední škola s maturitou

Důvod: Hlásím se, protože mě baví jezdit autem auta mám rád od malička. Také se mi libí práce policie. Proto také doufám, že mě přijmete mezi sebe k Dopravní Policii. Asi by mě to bavilo.

Regi

Hráč

21
7.10.2020 18:21

Vážený pane @PeterGetsman, oznamujeme Vám, že vaše přihláška byla přijata. Gratulujeme očekávejte telefonát kvůli pohovoru.

Vážený pane @Azur0vej, oznamujeme Vám, že vaše přihláška nebyla přijata. Důvodem je špatný vzor přihlášky.

 

Vedení ODP mjr. Bc. Paul Schmidt

Petan09

Hráč

20
7.10.2020 19:00, naposledy upraveno 7.10.2020 19:05 uživatelem Petan09

JUDr. Andrea Koubova

Tel, číslo: 413497

Email ((Discord)): andrea.koubova@email.cz (💗🔥 ♂ Peter Parker ♂ 🔥💗#8581)

Datum narození: 19.05.1991 Nemocnice Písek 

Vzdělání

 

TRIVIS Vodňany

Střední veřejnoprávní škola - Veřejná správa

2006-2009

Karlova Univerzita v Praze

Právnická fakulta 

2010 - 2013 [Mgr.] 

2013 - 2015 [JUDr.] 

Průběh zaměstnání

 

Hasičský záchranný sbor

Datum 04.05.2020 - 20.05.2020

Úřednice

Práce s dokumenty, sekretariát Hasičského záchranného sboru

Policie České republiky

23.05.2020 - 16.08.2020

Nadpraporčík - Oddělení dopravní policie

Policistka na obvodním oddělení dopravní policie - dohled na dopravu a plynulost silničního provozu.

Jazykové znalosti

 

Český jazyk C1 - 

Německý jazyk C1

Anglický jazyk B2

Řidičský průkaz

 

Skupina A2, A, B, C+E

Důvod proč se hlásíte: Chci znova působit ve sboru a chránit naší vlast, občany a jejich majetek. 

MarkCZE

Hráč

17
7.10.2020 19:05

Formát přihlášky:

Jméno, příjmení a titul: Gustav Cibula

Kontakt:  319464

Email: gustavcibula@seznam.cz ((Vajglll#5816))

Datum narození: 14.10.1999

Místo trvalého pobytu: Praha

Místo narození: Karlovy Vary

Vaše nejvyšší dosažené vzdělání, kurzy: Vysoká policejní a střední policejní škola MV v Praze, Kurzy Judo na které chodí pravidelně 

Proč bychom měli vybrat právě vás?: Měsíc jsem dělal u DP v Karlových Varech takže už vím jak to u PČR chodí a po škole se snažím dostat k PČR do Prahy protože to tam mám radši. I dobře to tam znám 

Regi

Hráč

21
7.10.2020 19:49

Vážená paní @Petan09, oznamujeme Vám, že vaše přihláška byla přijata. Gratulujeme očekávejte telefonát kvůli pohovoru.

Vážený pane @MarkCZE, oznamujeme Vám, že vaše přihláška byla přijata. Gratulujeme očekávejte telefonát kvůli pohovoru.

 

Vedení ODP mjr. Bc. Paul Schmidt

LukasRitomskyCZ

Hráč

1
7.10.2020 19:57, naposledy upraveno 8.10.2020 07:08 uživatelem LukasRitomskyCZ

Jméno, příjmení a titul:Jakub Polikowsky Dis.

Kontakt: 388260 (discord:LukasRitomskyCZ#5798)

Datum narození:1.7.1994

Místo trvalého pobytu:Praha

Místo narození:Kyjov

Vaše nejvyšší dosažené vzdělání: Vyšší odborná zdravotní škola v Brně-Obor Zdravotnický záchranář

Důvod proč se hlásíte?:Rád bych se posunul v kariéře protože jsem delší dobu působil u Městské policie Praha.Zde jsem nabral hodně zkušenosti a hlavně znalost zákona,rád pomáhám lidem proto jsme vystudovaný záchranář bohužel mi to u ZZSHMP nevyšlo proto jsem šel k MPP zde jsem nějakou dobu působil a tato práce mě bavila,ale jedno mě na práci MPP vadila a to malé pravomoce.Proto bych byl rád abych kdybych mohl pracovat u policie a hlavně u Dopravní protože během práce u MPP mě nejvíc bavilo řešit dopravní přestupky.

 

jakoubeksmrk

Hráč

1
7.10.2020 20:17

 

Jméno: Jakub

 

 

 

Přijmení: Vrba

 

 

 

Datum narození: 15.4. 1994

 

 

 

Kontakt: 489893

 

 

 

Životopis (nejméně 100slov): Jmenuji se Jakub, pochazím z Brna. Je mi 25 let. V Brně jsem chodil na zakladní školu. Po zakladní škole jsem šel na střední během střední školy jsem dělal řidičák skupiny B ale naštěstí jsem vše zvládl. Po střední jsem šla na Policejní akademii v Praze. Jak jsem chodil na Policejní akademii tak se mi Praha zalíbila tak jsem si řekl že po konci akademie se do Prahy odstěhuji. Po konci akademie jsem jel zpět do Brna. 4 roky jsem zde sloužil u PČR. Dostal jsem se až na pozici NadPraporčík potom jsem ukončil práci v Brně a odjel do Prahy kde jsme si našel bydlení a řekl že půjdu zpět k PČR.

 

 

 

Uveďte důvod proč se chcete stát příslušníkem PČR: Mám velké zkušenosti přece jen jsem už byl u pčr. Jelikož jsem se odstěhoval do Prahy tak to chci zkusit znovu. Také mám dobré fyzické schopnosti, hlavně v běhu.

 

 

 

Pracovní zkušenosti: Obrovské, přece jen jsem už pár let sloužil u Policie, umím se hlavně zachovat v těžkých situacích.

 

 

 

Řidičské oprávnění: Vlastním řidičské opravnění skupiny A, B.

Regi

Hráč

21
8.10.2020 11:22

Vážený pane @LukasRitomskyCZ, oznamujeme Vám, že vaše přihláška byla přijata. Gratulujeme očekávejte telefonát kvůli pohovoru.

Vážený pane @jakoubeksmrk, sice to nemáte podle vzoru ale oznamujeme Vám, že vaše přihláška byla přijata. Gratulujeme očekávejte telefonát kvůli pohovoru.

 

Vedení ODP mjr. Bc. Paul Schmidt

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~77

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024