Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[PČR] Nábor - Oddělení dopravní policie

1 2 3



NejQer

Hráč

2
8.10.2020 11:35

Jméno, příjmení a titul: bc. Adela Blahova

Kontakt: 377028

Datum narození: 7.3.1994

Místo trvalého pobytu: U přítele

Místo narození: Praha

Vaše nejvyšší dosažené vzdělání: Střední a vyšší odborná škola v Praze. Kurzy: sebeobrana a střelba

Důvod proč se hlásíte?: Nějaký ten čas jsem dělala, u MPP, a poté chvíli u DP v Benešově. Vím, jak to u PČR i u MPP chodí, a hlásím se k vám, jelikož mi Praha byla, vždycky blíž a zároveň, bych chtěl nabít nových zkušeností.

Regi

Hráč

21
8.10.2020 11:41

Vážená paní @NejQer, oznamujeme Vám, že vaše přihláška byla přijata. Gratulujeme očekávejte telefonát kvůli pohovoru.

 

Vedení ODP mjr. Bc. Paul Schmidt

Sk3star

Hráč

3
8.10.2020 15:48

Jméno, příjmení a titul: bc. Filip Topol

Kontakt: 478874

Datum narození: 30.7.1986

Místo trvalého pobytu: U kamaráda

Místo narození: Praha

Vaše nejvyšší dosažené vzdělání: Střední a vyšší odborná škola v Praze. Kurzy: střelba 

Důvod proč se hlásíte?: jelikož jsem dělal nějaký ten čas u HZS poté jsem pracoval delší dobu v ČT jako Velitel ochranky a chtěl bych se naučit něco nového a získat zkušenosti u ODP.

Zimurajd

Hráč

2
8.10.2020 19:48

Jméno, příjmení a titul:  Veronika Modra

Kontakt:  774323

Místo trvalého pobytu:  Praha

Místo narození:  Praha

Vaše nejvyšší dosažené vzdelání:  Úspešne dokončená maturita.

Duvod proč se hlásíte:  No mám veľké skúsenosti s touto prácou a napríklad už od malička som sa akože "hrávala na policajtku" Chvílku som bývala v Plzni a aj tam som robila policajtku a aj mestskú políciu. Viem ako to chodí. Rada by som sa priučila ešte viac v dopravnej polící.

9.10.2020 14:16, odstraněno 9.10.2020 14:36 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Regi

Hráč

21
9.10.2020 14:29

Vážený pane @Sk3star, oznamujeme Vám, že vaše přihláška byla přijata. Gratulujeme očekávejte telefonát kvůli pohovoru.

Vážená paní @Zimurajd, oznamujeme Vám, že vaše přihláška nebyla přijata.

Vážený pane @burwe, oznamujeme Vám, že vaše přihláška nebyla přijata.

 

Vedení ODP mjr. Bc. Paul Schmidt

burwe

Hráč

2
9.10.2020 15:03

Jméno příjmení: Martin Havelka 

Místo narození: Praha Motol 

Datum narozeni: 1.ledna 1996

Trvalé bydliště: Praha 5

Dosažené vzdělání: základní škola,střední škola zakončená maturitou a vysoká škola zaměřena na kriminologii

Kontakt:407373

Proč se knám hlásíte: dřív jsem dělal u české televize. A dělal  jsem nějaký ten čas u HZS. A rád bych se naučil něco nového. A proto jse hlásím k ODP.

Kenny15

Hráč

19
10.10.2020 14:33

Jméno, příjmení a titul: Ing. Kenny Cápek

Kontakt: 465700

Datum narození: 12.7.1994

Místo trvalého pobytu: Praha, Česká republika

Místo narození: Kyjov, okres Hodonín.

Vaše nejvyšší dosažené vzdělání, kurzy: SŠPO - Frýdek Místek, obor požární ochrana, zakončené maturitou, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, studium zakončené titulem Ing. Kurzy: Sebeobrana - 3 roky, First Responder. Člen SDH a JSDH. Ve vlastnictví ŘP. sk B,C a T + profesní průkaz.

Proč bychom měli vybrat právě vás?: Proč právě mně? Svou trpělivostí a pečlivostí jsem zachránil nespočet životů, co se týče mého působení u Jednotky sboru dobrovolných hasičů. S prací policisty jsem se setkal, když jsem na kratší dobu nastoupil k MP v Kyjově, jakožto kynolog. Tomuhle oboru se věnuji do dnes. Osobně si myslím, že mám Policii, co dát, jako zdravotník a kynolog. Mým cílem bylo vždy zachraňovat lidi a jejich životy a chránit jejich majetek, což se mi, z části splnilo, ale chce to nádech čerstvého vzduchu a jít dál svou cestou, která se pomalu ale jistě sune ku předu.

S přáním hezkého a ničím nerušeného dne,

Ing. Kenny Cápek.

ToxicCZ

Hráč

7
10.10.2020 15:44, naposledy upraveno 10.10.2020 15:52 uživatelem ToxicCZ

OOC:

PŘEZDÍVKA: TOXIC

KONTAKT (Discord): Zdenda_#8772

věk:15

IC:

Jméno

Křestní: Zdenek

Příjmení: Toman

věk : 18 Kontakt :

486235

Životopis : Dobrý den, mé jméno zní Zdeněk Toman narodil jsem se v Praha Motol, roku 2002, mám vystudovanou základní školu, po základní škole Akademické gymnázium, mé rodiče trvali na tom abych zkusil kriminologii . Tu jsem úspěšně dokončil po té jsem se po šesti měsících jsem se odstěhoval od rodičů do Plzně kde jsem měl práci na místní pumpě, zde jsem si vydělával a pak po pěti měsících přestěhoval sem do Prahy kde jsem si úspěšně udělal auto řidičák nyní jsem u Technických služeb města Praha neboli TSMP policisté jej nazývají "POPELÁŘI" ale mě to pro zatím stačilo. A pak jsem si řek proč nezkusit městskou policii když mohu zde využít mých vědomostí myslím si že když mi pouze někdo naučí co v daných událostech dělat tak se to naučím a zvládal bych tuto práci .

Proč zrovna Policie České republiky: Kvůli financím, dost by mě to bavilo a proč nevyužít mích znalostí a mé školy.

INFORMACE

Řidičák : B

Sebeobrana : Pokročilá

Fyzická zdatnost : mám

Rejstřík : bez přestupků

Pracovitost : 4-12 H denně

Zdravotně v Pořádku : Ano

Regi

Hráč

21
10.10.2020 16:20

Vážený pane @Kenny15, sice to nemáte podle vzoru ale oznamujeme Vám, že vaše přihláška byla přijata. Gratulujeme očekávejte telefonát kvůli pohovoru.

Vážený pane @ToxicCZ, sice to nemáte podle vzoru ale oznamujeme Vám, že vaše přihláška byla přijata. Gratulujeme očekávejte telefonát kvůli pohovoru.

 

Vedení ODP mjr. Bc. Paul Schmidt

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~72