Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o un-ban

1 2



16.4.2024 21:25, naposledy upraveno 17.4.2024 16:00 uživatelem golfik34

Dnes 16.4. v 21:16 jsem dostal ban.

Při policejní honičce jsem párkrát boural ale vždycky před nárazem do zdi jsem brzdil a náraz byl pokaždé v 30km/h rychlosti (samozřejmě beru v potaz to že mám 6-ti bodové pásy a zpevnění karoserie), poté když jsem ujel tak jsem si nasadil status a odpojil jsem se ze serveru protože jsem potřeboval něco nutně vyřešit (zde je málá vsuvka toho jak by takový náraz v autě se stejnými bezpečnostními prvky vypadal  Zde a samozřejmě náraz na tomto videu byl plně statický což ukazuje i zpomalený záběr videa). Ve statusu bylo napsáno ,,narazena LDK//spálená hruď od pásu´´ a poté jsem hru zapl a po cca 10minutách jsem dostal ban od @Dzardys na 5 DNÍ.  Policistka které mě naháněla taky neměla úplně úžasný status a asi jí naštvalo že jsem jí ujel tak si šla stěžovat no ale to už je u PSA normální. Byl bych rád za un-ban nebo zkrácení banu.

16.4.2024 23:00

Ahoj, trošku se ti zde vyjádřím k:

(( což normálně nedělám. ))

"vždycky před nárazem do zdi jsem brzdil a náraz byl pokaždé v 30km/h rychlosti"

Je hezké, že jsi to ubrzdil na 30km/h, ale jednu věc jsi k tomu nepřipočítal a to fakt, že když narazíš ve 30km/h rychlosti do statického objektu (např. zeď, lampa, stojící vozidlo, sloup), tak se rychlost zdvojnásobí což, ze 30km/h udělá 60km/h. Je mi jasné, že jsi ujížděl PSA, ale kdyby jsi takhle narazil v IRL, tak by jsi moc nepokračoval a byl by jsi rád, že žiješ a ještě, že ti víc neublíží hmaty či chvaty policistů. [ Zde je názorný crash test ve 25mph což je cca 40km/h pro představu. ]

Konec koncům rozhodnutí na zkrácení banu či un-ban rozhodne pověřený administrátor co ti ban udělil.

K tvému statusu mám jedno, a to nedostatečné RP injuries. (k tomu, co jsi zde napsal do žádosti o un-ban).

A nejlepší by bylo, aby jsi tuto stávající žádost upravil. Z této žádosti nevidím nápravu, jen ukazování na další hráče kteří "údajně si stěžují " něco ti zde pošlu:

(( Pokud-li se jedná o nadbytečné vyjadřování tak se omlouvám, ale vypíchnout jsem to musel. ))

S přáním pěkného večera, 

Jablkoo. 

16.4.2024 23:31, naposledy upraveno 16.4.2024 23:42 uživatelem golfik34

Ahoj,

samozřejmě děkuju za vyjádření ale zapomněl jsem zde uvést že auto má 6-ti bodové pásy a zpevněnou karoserii takže ten náraz je dost odlišný od standartního nárazu do statického objektu. Tady je ukázka nárazu v rychlosti 30km/h s 6-ti bodovými pásy a zpevněnou karoserií Zde - | | - . Nikdy moc žádosti o un-ban takhle nepíšu ale když si myslím že ze strany admina to bylo neférové a neasertivní jednání, tak to samozřejmě řešit chci.

 

 

A ještě jednou děkuji za zpětnou vazbu :D

16.4.2024 23:43, naposledy upraveno 16.4.2024 23:45 uživatelem Jablkoo

Video jsem viděl, k němu vytknu to, že jsi si slušně mohl zranit krk jak již jde na videu vidět ( stačí se za měřit na řidičovu hlavu.)

Za mě vše a k žádosti se vyjadřovat již nebudu.

 

S přáním hezké noci

Jablkoo.

Holub

Hráč

46
16.4.2024 23:45, naposledy upraveno 17.4.2024 00:02 uživatelem Holub

Pro vysvětlení - nahlášení padlo mnou s tím, že jsem se kvůli nahlášení vzdal šance tě dohnat (u letiště). Ostatně záznam jsem si dělal hned po tomhle představení, odtud také pramení i chvilková ručka (zkratka WIN + G, jen klávesnice mi nevzala ten WIN). 

"náraz byl pokaždé v 30km/h rychlosti (samozřejmě beru v potaz to že mám 6-ti bodové pásy a zpevnění karoserie)"

Jestli je tohle 30 kmph, tak já jsem britská král... jo, vlastně, tohle už nemůžu používat. Pro zvědavé, co se vlastně událo, tak tady je video.

Ne, opravdu. Ze záznamu, ani ze samotného pursuitu mi nepřišlo/nepřijde, že by to bylo v pouhé třicítce. Ostatně k bočnímu kontaktu mezi Explorerem a Avantem došlo v cirka 110 kmph, viz video. Budu optimista s tím, že jsi to dobrzdil k šedesátce a i to bude hodně mírný odhad. A teď mi připomeň, jak dopadne předek auta po čelní srážce do kamenné zdi. Pojede v klidu dál? Spíš ne.

"poté když jsem ujel tak jsem si nasadil status"
Proč sis ho nenasadil tehdy? A jó, vlastně, to bys jinak neujel. Oprav mě, jestli se pletu.

"Policistka které mě naháněla taky neměla úplně úžasný status asi jí naštvalo že jsem jí ujel tak si šla stěžovat no ale to už je u PSA normální."
Nevím, za co bych si tady měl dávat na postavě status. Pokud se najde někdo, kdo by o něčem tady věděl, opravte mě.

"samozřejmě beru v potaz to že mám 6-ti bodové pásy a zpevnění karoserie"
Mimochodem - zaRPené všechno včetně zádržného systému a deaktivace airbagu? Protože řeknu ti to takhle - silně pochybuju, že by takhle někdo bastlil solidní auto jako je právě A4/S4. Mimochodem zpevněná karosérie automaticky znamená to, že vozidlo má vlivem toho i horší deformační zóny, tudiž by na tvou postavu působilo větší přetížení a síly vlivem nárazu jako takového. Ale to už uvedl Jablkoo(oooooo?).

17.4.2024 00:02

Ahoj

rád bych se k tomu videu vyjádřil, při střetu policejního vozu s Audi, jsem na tachometru měl 32km/h a ještě si do mě narazil. 

Proč sis ho nenasadil tehdy? A jó, vlastně, to bys jinak neujel. Oprav mě, jestli se pletu.

Nikde se nepíše (ani v pravidlech) že status si musím dát ihned v té situaci, je hlavní že si ho vůbec dám. A ujel bych ti tak jako tak protože si dovolím říct že tvé řízení je otřesné :DD

Nevím, za co bych si tady měl dávat na postavě status. Pokud se najde někdo, kdo by o něčem tady věděl, opravte mě. 

Náraz do Audi v 100 kilometrové rychlosti ti nic neříká? Promiň ale v tom policejním autě nejsi nesmrtelný jak si očividně myslíš.

Mimochodem - zaRPené všechno včetně zádržného systému a deaktivace airbagu? Protože řeknu ti to takhle - silně pochybuju, že by takhle někdo bastlil solidní auto jako je právě A4/S4. Mimochodem zpevněná karosérie automaticky znamená to, že vozidlo má vlivem toho i horší deformační zóny, tudiž by na tvou postavu působilo větší přetížení a síly vlivem nárazu jako takového.

Co se týče tohoto - u vozu Audi S4 je jedna z nejlepších deformačních částí na světe díky nejlepšímu umístění jaké automobilka Audi mohla dát. A samotná Audi (Audi AG) udává u toho vozu že při zpevnění karoserie to v žádném případě nebude mít vliv při statickém nárazu.

 

Holub

Hráč

46
17.4.2024 12:11, naposledy upraveno 17.4.2024 12:12 uživatelem Holub

Tohle bude s největší pravděpodobností můj poslední příspěvek k celé věci. Ostatně nestojí mi za to argumentovat proti něčemu vygenerovanému umělou inteligencí.

Nikde se nepíše (ani v pravidlech) že status si musím dát ihned v té situaci, je hlavní že si ho vůbec dám. A ujel bych ti tak jako tak protože si dovolím říct že tvé řízení je otřesné :DD

Jediné pravidlo, u kterého máš vysloveně uvedené užít injuries do dvou minut od incidentu, je v případě pravidel boje. Tudiž se automaticky usuzuje, že se dává okamžitě. A neboj se, příště si na takové existence beru Charger. Uvidíme pak s jakými kecy přijdeš.

Náraz do Audi v 100 kilometrové rychlosti ti nic neříká? Promiň ale v tom policejním autě nejsi nesmrtelný jak si očividně myslíš.

Náraz byl z boku, což je vidět i na videu. Oba dva objekty mířily stejným směrem cirka podobnou rychlostí. Měl jsem možnost si takovou nehodou projít, byť v poloviční rychlosti, a můžu ti říct, že z tohohle v klidu vylezeš i z malé rakve na kolečkách, natož z Exploreru. Navíc nesmíme zapomínat na skutečnost, že Explorer je prostě auto tak trošku jiné kategorie než A4/S4 B8. Připočti si tam ještě váhu Exploreru a dojde ti, že tam opravdu nebylo co RPit.

Co se týče tohoto - u vozu Audi S4 je jedna z nejlepších deformačních částí na světe díky nejlepšímu umístění jaké automobilka Audi mohla dát. A samotná Audi (Audi AG) udává u toho vozu že při zpevnění karoserie to v žádném případě nebude mít vliv při statickém nárazu.

Ach ano, text vygenerovaný umělou inteligencí. Tohle je oficiální výsledek z crashtestů (laboratorní podmínky, takže ve srovnání s tvou nehodou ještě dobré) B8čky. Jinak poprosím o samotné vyjádření, ve kterém Audi tohle uvádí. Na tohle jsem (nejen) já skutečně zvědavý.
 Pro pochopení toho jakou kravinu jsi vyplodil ti doporučím si projít jakýkoliv materiál správně vysvětlující princip deformačních zón. A ano, AI, které jsi k tomuhle využil, je skutečně slabé.

Počtení na dobrou noc - https://www.iihs.org/ratings/vehicle/audi/a4-4-door-sedan/2009#small-overlap-front-driver-side

17.4.2024 13:37

Ach ano, text vygenerovaný umělou inteligencí. Tohle je oficiální výsledek z crashtestů (laboratorní podmínky, takže ve srovnání s tvou nehodou ještě dobré) B8čky. Jinak poprosím o samotné vyjádření, ve kterém Audi tohle uvádí. Na tohle jsem (nejen) já skutečně zvědavý.
 Pro pochopení toho jakou kravinu jsi vyplodil ti doporučím si projít jakýkoliv materiál správně vysvětlující princip deformačních zón. A ano, AI, které jsi k tomuhle využil, je skutečně slabé.

Úplně to samé mohu říct já že celý text k tomuto tématu si vygeneroval umělou inteligencí, já můžu s čistým štítem říct že vše jsem napsal já a vše je z mých zdrojů a z mojí hlavy a z dlouholeté zkušenosti na autech, to že si to najdeš na Google bez jakéhokoliv doložení že to co si vyhledal je pravda, neznamená že to co zde tvrdíš a ukazuješ je pravda. A z vlastní zkušenosti příslušníka a člena v SDH, můžu říct že bouračku a to jak ti lidé vypadají po sléze, jsem viděl nejmíň 100 krát a ne jako ty na videu u počítače doma :D . Nebudu si tady nic dokazovat ani někomu jinému, neumíš uznat chybu a tvrdíš že můj text je vygenerovaný umělou inteligencí. 

Adlonosram

Hráč

10
17.4.2024 13:53

Zdravím, také se chci vyjádřit jako hráč s 1000h nahráno. Takže podle záznamu je vidět že se to Golfikovi sekalo dost, takže bych spíše řekl že jeho rychlost v jeho očích byla nižší než osobě v Fordu. Taktéž to auto znám (tu Audi) a vím že on tam má zpevněnou karoserii, ochraný rám a 6 bod. pásy, takže bych podle mých zkušeností řekl že Golfik má pravdu je vidět že se mu hra dost sekala. A prosím neberte mě jako špatně že ho chráním, protože už jsem se ve Skimu setkal s hodně toxic lidmi a vím že on je slušný a hodný. Vše.

Holub

Hráč

46
17.4.2024 14:06

@Adlonosram V případě FPS dropů či nižším frameratu to je právě naopak. Proto, abych ho viděl jet shodnou rychlostí (jako já tady s 60+FPS), tak by musel jet právě rychleji než já. Bohužel ti nemůžu dát za pravdu s tím, že by tohle byl slušný a hodný člověk, ale to je věc názoru.

 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~103

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
FerryCZ

38Kč včera v 16:20

AsiLucker

200Kč včera v 11:29

Shawftty

87Kč včera v 04:21

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024