Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o vymazání registru trestu


3.5.2024 10:40

Dobrý den,

Občan Pauli Vasil, nar. 29.6.1996

TP: San Andreas  

Vážený soude, tím to vás žádám o smazání registru trestu. Po uplynulé době přestupku je to více jak rok a  poslední záznam je před 7 měsíci. Rád by jsem byl očištěn a ve městě by jsem opět chtěl být z čistým štítem, ale také mýt čisté svědomí. Z trestu jsem silně poučen a chybu už nikdy opakovat nebudu své chyby jsem si plně vědom a bral jsem za ní odpovědnost. Od posledního záznamu plně spolupracuji z PSA a nemám z nikým ve městě žádné problémy. Práce PSA si velmi vážím a omlouvám se všem pokud jsem někomu způsobil nějaké problémy. Pevně věřím že soud se rozhodně správně děkuji.

 

                                                                                                                             Podpis: Pauli Vasil

10.5.2024 08:05

Adresát: Pauli Vasil
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za odeslání tohoto podnětu. Vaší žádost jsme vypracovali prostřednictvím ZSP, jehož kopie rozsudku Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo