Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


JokerB

Hráč

14
8.5.2024 22:38

Dobrý večer, zase ja. Ako ma Havliii upozornil, spojil som žiadosť o unban a sťažnosť. Chcem tento post, ako názov napovedá venovať čisto žiadosti o unban. Ano, priznávam že zo začiatku som vykrikoval po ľuďoch zbytočne, flusal im na auta a pod. činnosti. Avšak stále si stojím za tým že postava nebola vytvorená za účelom provokovať ľudí a robiť im zámerne zle. Ale jednoducho to k tej postave patrí, ako som spomínal tak naše postavy pochádzaju z ulice a nevedia sa správať. Chceli sme spraviť postavy zero to hero, z ulice bez domova si vybudovať poriadnu firmu alebo nahrabať velké prachy zábavnou formou, nie len potenie kamionov a prevážaním ale skrz social rp ako predavanie drog, ponúkanie služieb bitky a vraždy na objednávku a pod. onedlho sme spravili prvý krok k tomuto RP. Každopádne potom čo nás Havliii upozornil sme sa ukludnili a maximalne som kričal po bezdomovcovi ktorý za nami prišiel len tak s baseballkou, ukludnil som sa a chcel som s nim pokecať odviedol ma do uličky a chcel ma tam zmlátit. Ku záveru by som chcel dospieť k tomu že k chybe došlo z oboch stran, rozumiem že Havliii reagoval tak ako reagoval. Keď sa vrátim na server budem sa viac krotiť alebo to erpiť tak aby to nevyzeralo že chcem ludí zámerne vyprovokovať k hrotom, chcem pokračovať v spomínanom koncepte zero to hero kde to začalo byť seriozne. Alebo ak bude treba tak sa na to úplne vykašlem vrátim sa k mojej hl. postave a tam budem erpiť ďalej. Bol by som veľmi vďačný za unban v rovnaký termín ako moji spoluhráči (t.j. 13.5). Taktiež by som zohľadnil to že som všetko dôkladne zaerpil a nestalo to RP za úplne hovno. Ospravedlňujem sa za vzniknuté komplikácie, nebolo to tak myslené a unban by mi určite dal motiváciu poupraviť štýl toho RP a nájsť vyváženy spôsob ako erpiť tak aby ma to bavilo s tým že by som zbytočne nevyvolával hádky. To je všetko.

@SovietDog  @Havliii

14.5.2024 14:50

Jak tuhle žádost čtu, tak zde postrádám nějaký důvod jenž by měl tu váhu k zamyšlení nad zkrácením či kompletním unbanem. Bez nějakého pořádné důvodu postrádá smysl něco řešit. Takže žádost zamítám. Ban ti na dále zůstává. 


Powered by LeoSight IFS
LT~22