Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


xyzxd

Hráč

9
13.6.2024 22:53, naposledy upraveno 13.6.2024 22:55 uživatelem xyzxd

Dobrý večer, prešla nejaká ta doba, ponaučil som sa a chcel by som si požiadať o unban.
A taktiež sa týmto ospravedlniť ostatným Administrátorom za svoje predošle chovanie a aroganciu.

Moja história banov nie je boh vie čo ale už to nijak bohužiaľ nevrátim.
Zmenil som sa a chcem to dokázať aj vám, nemienim už naďalej porušovať pravidlá tohto portálu/serveru.
Chcel by som si len v kľude vo voľnom čase u vás znova zaerpiť, budem veľmi rád ak by ste mi dali ďalšiu šancu.

To že som sa zmenil myslím vážne, kľudne napr. namiesto warnu mi dajte potom znova ban.
Ale fakt som sa zmenil ak by som náhodou ten unban dostal tak už nič neporuším a budem sa správať tak ako mám alebo skôr ako som sa mal predtým.
Pravidlá už ovládam na 100% a nemienim ich ani schválne porušovať alebo kaziť niekomu rpčko.

Znova tu to doplním ale tak je to tak, váš server a komunita je fakt super a preto sa chcem vrátiť.
Ale taktiež tu sú hráči, ktorý dostali permu napr. za cheating a do pár dní sú u vás znova a tým strašne kazia roleplay ostatným alebo proste celkovo ten zážitok ostatných hráčov u vás.
Ja som toto v pláne nikdy nemal a ani mať nebudem a chcem si len u vás znova kvalitne zaerpiť.

Screenshot banu z hry :


Ďakujem každému čo toto číta a budem veľmi rád ak pouvažujete o mojom návrate. 🙏 ❤️

14.6.2024 03:51, naposledy upraveno 14.6.2024 22:39 uživatelem SovietDog

Ačkoliv tvá žádost vypadá slušně, tak po přečtení už se tak nejeví. První dva odstavce jsou ještě relativně na místě, avšak třetí a čtvrtý jsou zde jíž zbytečně. To není podle mě žádost podle, které by mělo stát uvážení zdali ti mám ten unban skutečně udělit. Takže ne, tu tě zklamu ale unban ti zkrátka nedám. Co bych chtěl ale ještě vypíchnout zde a tím tě ubezpečit či ti jenž užívají cheaty, tak unban nedostávají. To máš špatné informace, tady k takovým věcem máme a budeme mít nulovou toleranci.


Powered by LeoSight IFS
LT~22