Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o UNBAN AnOnYmOuS


KevinYTSK

Hráč

2
16.6.2024 22:02, naposledy upraveno 17.6.2024 15:34 uživatelem KevinYTSK

Zdravim Všetkých ktorý túto Žiadosť čítajú

Tak Začal by som dátumom a tak ďalej kedy to všetko skončilo. Dňa 30.6.2022 o 18:21 Ban bol udelený adminom @SovietDog (GA). Z dôvodu: DM, Spam, NonRPinj, NonRPact.

1 . DM - Ničenie majetku atď
2 . Spam - Spam Do Chatu
3 . NonRPINJ - neerpenie zranení
4 . NonRPact

Tak za tie 2 roky ktoré uplinuli tak by som sa chcel ospravedlniť za tieto pravidlá. Ponaučil som sa z toho všetkého. Rád by som u vás rpil a tak so všetkou ľútosťou by som chcel požiadať o druhu Šancu. Teda nový začiatok. Mojím cieľom tento krát bude RPenie ako sa má. Tieto pravidlá som si prečítal a za tie 2 Roky som si svoju vinu priznal a ponaučil saom sa z toho
Tiež sa chcem veľmi ospravedlniť za svoje správanie aké som spôsoboval. Z toho som sa ponaučil tiež. Prepáč SovietDog .
Ešte by som chcel dodať že účet mi bol pravdepodobne zmazaný pretože sa mi nejde pripojiť na ten účet ani vyresetovať heslo. Screeny doložim nižšie
Bol by som rád za každú odpoveď a názor každého




dominik2452

Hráč

5
19.6.2024 17:56

Podle mě by jste měli dávat druhé šance,udělal to v roce 2022 a určitě mezi tím dospěl. @SovietDog

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
21.6.2024 03:40

No, po delší úvaze jsem se rozhodl tě do hry pustit, avšak měj na pamětí že budeš hlídán. Raději si lépe rozmysli co v té hře uděláš, než učiníš krok, je to lepší.  Nejspíš jak tohle budeš číst, tak budeš moct jít do hry. 


Powered by LeoSight IFS
LT~44

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo