Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[97/2024] Rozhodnutí Kongresu San Andreas o vyhlášení výběrového řízení na ředitele DOCAR


23.6.2024 20:01, naposledy upraveno 23.6.2024 20:01 uživatelem Kolpanek


Rozhodnutí Kongresu San Andreas o vyhlášení výběrového řízení na ředitele DOCAR

ze dne 23.06.2024


Kongres San Andreas rozhodl o vyhlášení výběrového řízení na pozici ředitele DOCAR následovně:

 

I. Kongres vyhlašuje výběrové řízení na pozici ředitele DOCAR začátkem dne vydání tohoto rozhodnutí s termínem ukončení dne 26.6.2024

II. Do výběru nového ředitele DOCAR bude zastupovat DOCAR zástupce ředitele. 

III. Kandidát na pozici ředitele DOCAR musí splňovat následující požadavky:


Požadavky

  • Absolutní trestná bezúhonnost
  • Zkušenosti s vedením týmu a jasně prokazatelné manažerské zkušenosti
  • Aktivní, komunikativní a zodpovědný přístup

Přihláška musí obsahovat:

  • Strukturovaný nebo vyprávěčský životopis

Přihláška může, ale nemusí obsahovat:

  • Motivační dopis

E. Hawkins

 

 

Mgr. Elizabeth Hawkins
předsedkyně Kongresu San Andreas

Hwery

Hráč

28
23.6.2024 20:42
  • Curriculum vitae
    Elias Meyer Wagner, Bc.
  • Základní informace
  • Titul: Bakalář
    Jméno: Elias Meyer
    Příjmení: Wagner

    Místo narození:  Berlín Německo
    Datum narození12/12/85
    Národnost:  Německo
    Státní občanství: San Andreas.

    PohlavíMuž.
    Rodinný stav: Vdovec
  • Vystudované Školy
    2002 – 2007 Vysoká škola Policejní
  • 1998 – 2002 Střední škola Policejní Akademie
  • 1990 – 1998 Základní škola
  • Kontaktní informace

    Telefonní číslo: 412-284
    E-mailová adresa: Elias.meyer.wagner@post.ic
    Trvalé bydliště:  Esplanade East 5359, San FierroSan Andreas.

    Jazykové dovednosti

    · Německý jazyk - rodilý mluvčí
    · Český jazyk - Jazykový stupeň C2
    · 
     Španělský jazyk – Jazykový stupeň B2
  • Dovednosti

         Aktivita, rychlé jednaní, chut´ do práce, vše řeším na 100 procent, spolehlivost, 

        Zájmy

          Fotbal, Auta, Box, Motorky, 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Motivační dopis: 

Zdravím vážení Kongresmani, chtěl bych usilovat o pozici ředitele DOCAR. 

  Chtěl bych změnit v DOCAR aktivitu strážných, a celkově morálku v DOCAR. Chci i zapojit zaměstnance do projektů aby oni napsali co jím vadí v DOCAR nějaké problémy, a ty problémy vyřešit. 

Kdyby jste mě zvolily ředitelem DOCAR tak toho mám spoustu nápadu jak změnit DOCAR a posunout ho o level dál. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Přeji krásný den. 

S pozdravem 

Bc. Elias Meyer Wagner

23.6.2024 20:43, naposledy upraveno 23.6.2024 20:45 uživatelem Killer14

 


Caroline Ravens

Nadporučík Vězeňské služby San Andreas



 DETAILY 

Kontakty   Řidičský průkaz
4228, Fort Carson, San Andreas
caroline.ravens@post.ic
Tel. 190 000
  Řidičský průkaz skupiny A
Řidičský průkaz skupiny B
Řidičský průkaz skupiny C
Státní příslušnost
San Andreas
  Datum a místo narození
1.4.1997
Sacramento, CA, USA

 PŘEDCHOZÍ ZAMĚSTNÁNÍ 

Nadporučík, Vězeňská služba San Andreas, Las Payasadas
2023 - SOUČASNOST

Technik, ANTARES
2022 - SOUČASNOST

Personalista, Walker & Carlsson, Blueberry
2022 - 2022

Police Officer, Devonshire Community Police Station, Los Angeles
2019 - 2021

TSA Officer, Transportation Security Administration, Los Angeles
2018 - 2019


 VZDĚLÁNÍ 

The Graphics Design School, West Hollywood, CA
2014 - 2018


 DOVEDNOSTI 

Komunikace
--------------------------
    Počítačové znalosti
--------------------------
Management
--------------------------
    Týmová práce
--------------------------
Mezilidské dovednosti
--------------------------
     


 KONÍČKY 

Cyklistika, jogging, plavání, cvičení, hudba, auta, baseball


 JAZYKY 

Čeština - C2
Španělština - C1
Ruština - B2


 PRŮKAZY 

Zbrojní povolení T1


Vážení členové Kongresu, tímto projevuji zájem ucházet se o post ředitele DOCARu.

Jmenuji se Caroline Ravens, narozená 1.4.1997 v Sacramentu, Spojené státy americké. Vystudovala jsem střední odbornou školu s maturitním vysvědčením, se zaměřením na web a grafický design, aktuálně se spíše zaměřuji na administrativu, která mě hodně naplňuje.

Moje cesta mě vedla různými pozicemi a oblastmi, kde jsem si osvojila potřebné zkušenosti, znalosti a schopnosti na efektivní vedení a zlepšování Vězeňské služby San Andreas.

Během uplynulého roku jsem pracovala jako členka v rámci vedení Vězeňské služby San Andreas. Přecházela jsem od nejnižších příček sboru až po vedoucího oddělení ostrahy. Tyto zkušenosti mi umožnily získat hluboké porozumění pro komplexnost práce, se kterou se vězeňský systém setkává, včetně řízení bezpečnosti ústavu, transportů odsouzených a personálního managementu.

V poslední době jsem byla zodpovědná za komplexní řízení vězeňského zařízení, kterým jsem byla pověřena bývalou ředitelkou. Aktivně jsem se starala o organizaci transportů odsouzených osob do vězeňského zařízení a personální management.

Věřím, že otevřená a transparentní komunikace je klíčem k úspěchu v jakékoli vedoucí pozici, zejména v prostředí, které vyžaduje vysokou úroveň důvěry a spolupráce.

Moje vize pro Vězeňskou službu San Andreas je vytvořit prostředí, které nejen zajišťuje bezpečnost, ale také podporuje reintegraci vězňů do společnosti. Chci využít svých zkušeností a dovedností k zavedení nových řešení, která přinesou pozitivní změny a zvýší efektivitu naší organizace.

Jsem přesvědčena, že můj profesionální profil a odhodlání odpovídají požadavkům této pozice. Věřím, že mé zkušenosti, znalosti a chuť k této práci mi umožní úspěšně vést a zlepšovat náš sbor.

Děkuji vám za zvážení mé žádosti a těším se na příležitost.

S pozdravem,

Caroline Ravens

Harybo

Hráč

28
24.6.2024 12:30, naposledy upraveno 24.6.2024 12:31 uživatelem Harybo

Kazuki Wadakura - Zájem o post ředitele DOCAR

Jméno a příjmení: Ing.Kazuki Wadakura
Datum narození: 14.3.1997
Místo narození: Tokyo, Japonsko
Trvalé bydliště: Obecní úřad Blueberry
Státní občanství: San Andreas
Rodinný stav: Svobodný
Post-mail: kazuki.wadakura@post.ic

Vzdělání:

-Jacqueline Kennedy Onassis High School, New York
-New York University, New York

Oprávnění:

Řidičské oprávnění sk. B
Řidičské oprávnění sk. C

Jazyková znalost:

Čeština- C1

Japonština- C2

Angličtina-C2


Dobrý den, vážení kongresmani, tímto příspěvkem projevuji zájem o post ředitele DOCARu.

Jmenuji se Kazuki Wadakura, narodil jsem se 14.3.1997 v Tokyu, kde jsem také žil pár let, následně jsem se odstěhoval do New Yorku, kde jsem následně získal i inženýrský titul.

Poté jsem se přestěhoval do San Andreas, kde jsem byl zaměstnaný u ZZS jako inspektor provozu, následně na to jsem se přihlásil jako vězeňský dozorce. Po pár měsících jsem se vybudoval až na zástupce ředitele Pushkina.

Díky pozici, které mi byla svěřena, jsem se zasloužil o nové vybudování vnitřního vzhledu věznice, který znáte do dnes. 

Mám s chodem věznice veliké zkušenosti, které také doufám využiju, pro obnovení jakožto budoucí ředitel věznice. Myslím si tedy, že jsem nejvhodnější kandidát pro tohle místo.

Tímto bych chtěl předem poděkovat, za zvážení mé přihlášky. 

S pozdravem
                    Wadakura

F3nixar

Hráč

25
24.6.2024 14:16

Curriculum Vitae

_________________________________________

Jméno a příjmení: JUDr. MUDr. James Carrington
Datum narození: 26.1.1990
Místo narození: USA, Atlanta
Trvalé bydliště: Las venturas 1990
Národnost: San Andreas
Rodinný stav: Svobodný
Telefonní číslo: 428698
Post: james.carrington@post.ic


Vzdělání:
- Hight school of law/Carrinton limited - obor práva - prospěl - 2005-2009

- Univerzita karlova - Práva - prospěl s diplomem - 2010-2015

                                - Klinická psychologie - prospěl s diplomem - 2016-2021


Pracovní zkušenosti:

- Asistent advokáta - 2016-2017

- Státní zastupitelství hlavního města Prahy - 2017-2021

- Policie San Andreas- 2021-2021

- Státní zastupitelství San Andreas - 2021-2021

- Zdravotnická záchranná služba - 2023 - 2023


Oprávnění:
Řidičské oprávnění - B/C.


Jazyková znalost:
- Ovládám plynule češtinu, švédštinu, angličtinu 


Motivační dopis:

Milý kongresmani, milé kongresmanky

tímto motivačním dopisem bych rád vyjádřil zájem o funkci ředitele Vězeňské služby. 

Rád bych úvodem začal skutečností, že již od svého příletu do San Andreas jsem ve státních složkách pobyl více než 2 a půl roku. Tedy donedávna dokavaď nebyl rozvázán poměr u zdravotnické záchranné služby. Pobyl jsem si v několika úřadech, včetně úřadu státního zastupitelstva. 

Rád bych poznamenal pár bodů ze své kariéry. Ať už zkušeností přímo s lidmi určenými k transportu do věznice, nebo manažerský, ve zdravotnické záchranné služby. Dovolte mi prosím začít přímo zkušenostmi. Před dvěma lety jsem působil v policejním sboru kde mým úkolem bylo dodržovat pořádek ve městě. Samozřejmě to obnášelo i zatýkání občanů, kteří spáchali nějaký trestný čin. Zde většinou začínají ti budoucí vězni, se kterými bych se nyní viděl v té poslední fázi, a to ve věznici. Pak i jako státní zástupce, kde ve většině případů byli odsouzení právě k trestům odnětí svobody. Zkrátka zkušenosti s vězni já pokládám za bohaté a i jako studovaný psycholog, vidím jasnou představu o jejich znovu integraci do společnosti. 

Nyní ty manažerské. Jako paramedic ve zdravotnické záchranné službě jsem se většinou na výjezdech vyskytoval jako velitel výjezdů, tedy jsem mnohokrát korigoval své kolegy při ošetřování zraněných osob. Jistě, toto nejsou zkušenosti manažera, ale zde je krizový managment, jasná a srozumitelná rozhodnutí více než dobře znát. Samozřejmě stávalo se, že jsem se jako Paramedic stal velitelem několika posádek z důvodu hromadný nehody. 

Rád bych uplatnil nové vymoženosti, které bych rád nabídl vězeňské službě a to vytvoření (omluvte mne, pokud tak již je) zcela nové pracovní příležitosti a to vyškoleného psychologa zaměřující se na proces znovu integrování vězňů zpět do společnosti a taktéž to mít jako jeden z několika faktorů který soud může při rozhodování o zkracování trestů využít. Dále bych nabídl zlepšení komunikace mezi policejním sborem, Kongresem a vrchním soudem San Andreas a zodpovědné plnění funkce. Nadále bych v rámci své aktivní době funkce se postaral o maximalizaci bezpečí ve věznici a samozřejmě v jeho okolí, aby nenastal znovu útěk nebezpečných vězňů. Především bych se zakládal o nábor nových pracovníků vězeňské služby a prosadil se o jejich maximalizaci výcviků a proškolení a samozřejmě poskytnutí k tomu potřebného vybavení. Nadále bych zavedl přísnější předpisy snižující riziko pro útěky a další přečiny dějící se uvnitř věznice a jeho okolí. 

Závěrem bych rád poděkoval za zvážení mé přihlášky a budu doufat v jeho kladné nahlédnutí.

S pozdravem
MUDr. JUDr. James Carrington


Powered by LeoSight IFS
LT~85