Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban.


NeznameJmeno

Hráč

1
26.6.2024 22:00

Zdravím vás, dne 23.6.2024 jsem dostal ban za Non RP inj a za Combat log. Tímto dnem bych se chtěl omluvit a vyjádřit se k celé věci, a pokusit zažádat o daný unban.

Fotka banu ->
Stalo se to tak, že jsem jezdil převozy se zbraněma cestou z LV a SF. Po cestě jsem potkal PSA, které po mě jeli a chtěli mě zastavit. Já následně jsem začal ujíždet přes poušt s dodavkou, která ma zarpení že je to na mirné terény, taktéž mam na tom hydrauliku, kterou jsem dal schválně na horů, aby podvozek byl co nejviše od zemi. Nasledně jsem jim ujel ale po cestě jsem je znova potkal, tak jsem zpatky zajel do pušte, ale zrovna jsem dostal lag (lagy se rpí na to se nevymlouvám) Tak mě to naštvalo ale bohužel jsem to odpojil a byla to chyba, za kterou jsem si vědom a štvě mě to že jsem něco takového udělal. 

Každopádně děkuji za každou odpověd, a přejí krásný večer.

Holub

Hráč

48
27.6.2024 11:39

Dovolím si jen doplnit odkaz na příspěvek vysvětlující jak skutečně hydraulika funguje. Kdyby se toho držela alespoň většina lidí, svět by byl krásnějším místem.

https://leosight.cz/forum/topic/9267

28.6.2024 12:10

Zdar,

děkuji Holubovi za naleznutí oného topicu vysvětlující, proč právě hydraulika takto opravdu nefunguje.
S dodávkou si jezdil jak s nějakou Dakar károu, což by jistě nezvládla. 

Prosím pouč se, zamítám to.


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ČERVEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Killer14 (7360Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

p0KyX hledá spoluhráče na World War Z 5.7.2024 20:00
Kdo je online?
Navaro

1604Kč včera v 22:04

Zlaticekdemeter

150Kč včera v 22:04

Kolpanek

250Kč včera v 21:44

Nejnovější uživatelé
XsuicedX

Registrován 30.6.2024

Piskot

Registrován 29.6.2024

artic

Registrován 29.6.2024