Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


BlackHero

Hráč

2
29.6.2024 16:55

Čauko…

Zdravím @Puding

Píšem si o unban, za ban ktorý mi bol

Udelený vo svojej podstate za nic….

Dám k tomu nejaké vyjadrenie poprípade nazor a dôvod na udelenie unbanu…

 

Ban bol udelení za DM , Gang provoking…..

Gang provoking…

Gang provoking to zamna úplne nebolo, bolo to takto..

Ja a moji dvaja kolegovia sme sa vozili po meste Los Santos, v oblasti las Colinas, všetci traja sme nevedeli že tam niekto vlastni to územie, tak sme sa vozili, draftovali atd atd…

Došlo k tomu že na kolegu bolo IC miereno laserom, samozrejme hneď nato ako som to s mojim kolegou zistil, prišli sme na miesto činu,

Samozrejme ihneď ako sme prišlo bolo mierené aj na nás, snažili sme sa dozvedieť aký bol dôvod alebo co ho k tomu viedlo mieriť laserom na kolegu, prišli sme tam v mieru nie stym aby sme išli provokovať, nato sa tam buď portla alebo došla puding, jediný kto sa dostal k normálnej konverzácii bol kolega v raptoru ktorý zistil nejaké male info, nijak sme to nechceli riešit, proste sme nato s prepáčením srali a neriešili…..

 

DM…

Začalo to takto…

Vozili sme sa po celom san andreas, prišli sme do sf do banky, kolega sofer zobral zničenú Audi, sli sme teda do sf do banky, ja som počas cesty do banky zahliadol kopu ľudí u chaina town, rozhodol som sa že sa k ním prihovorim, nato prišli moji kolegovia v Audi, zistil som že jeden z mojich kolegov sa pozná s  veliteľom tej skupinky, došlo k tomu že potrebovali pomoc od nás, jednalo sa o rýchli biznis, tkz platenie douhov, všetci traja - Marco avazio, Thomas Peterson,Ambis Cartier- ani jeden z nás sme

Nevedeli do čoho ideme, kde ideme a ako to urobíme, všetko bolo na rýchlo, po ceste, po treťom alebo druhom opýtani ss kde ideme, nám bolo povedané že ideme do posion bar, vôbec som nevedel ci sa bude strieľať ci sa bude riesit no proste NIC, bol som mimo, tak sme sa zhodli že pôjdeme všetci na highground, a presne v ten moment to začalo, započul som vystrel, prvé jeden myslel som si že sa jednalo o miss, no pri druhom treťom výstrelu to už nebol miss, začala sa veľká prestrelka kde sme mi traja vyšli živí…

Nevedeli sme co ďalej, snažili sme sa spatrit katsukiho no nikde ho neboloc počas hľadania sme dostali bany….

 

Takze asi takto k ic ooc k tomu nemám veľa.

Proste príde mi to ako nedorozumenie nepochopenie, chapem že ste to brali ako provokáciu ni mi sme nikdy nešli vtom aby sme provokovali..

 

S pozdravom BlackHero 🥷🏾⚫️

 

@Puding

@Naomi

29.6.2024 21:13

Ahoj, ohledně provoku jsem psala už tvému kamarádovi. Věřím že ti to předá.

DM jsem ti z banu odebrala a máš ho zkrácený. 


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ČERVENEC 2024
1755 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: FerryCZ (705Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

p0KyX hledá spoluhráče na World War Z 5.7.2024 20:00
Kdo je online?
kormoo

250Kč včera v 22:56

hermafrost555

250Kč včera v 18:48

hermafrost555

250Kč včera v 18:37

Nejnovější uživatelé
wortycze

Registrován 1.7.2024

Gumak

Registrován 1.7.2024

Zakon

Registrován 1.7.2024