Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadost o Unban (Perma)


3.7.2024 20:46, naposledy upraveno 3.7.2024 20:47 uživatelem Drippos

Zdravim vás, povedal som si že to ešte skúsim a uvidím no, Chcel by som vás poprosit o unban konkrétne (Perma banu), Je to už niaka doba zopár rokov, odvtedy ubehlo dosť času, Mám čas hrávať hry večer a nudím sa povečeroch a spomenul som si na MTA Skimo server, mám všelijaké fotky, videá s Chabramy a je mi ľúto čo som robel na servery a celkovo ako som sa vôbec choval a Rpil, Na skime som sa naučel rpiť aspoň základy čo som bol brutálne rád a bavil má ten server, 

Uznávam bol som hráč ako taký s prepačenim úplne lama a kid ktorý bol rád že ma auto alebo bicykel a proste hral sa, teraz mám aj starosti samozrejme ako IRL, Robota dotoho auto vybavujem a čoskoro hádam niaky byt, Ale posnažel by som sa dať dotoho čo najviac RP ako podľa Reality,

 

Nechcem tu rozpisovať čo všetko si pamätám a jedno s druhým ale ide mi o to sa vrátiť späť na MTA komunitu a to na Skime, Predza by sa chyby mohli odpustiť sme len ľudia každý chybujeme učíme sa celý život samozrejme a je mi ľúto hráčom/hráčkam na servery ako som celkovo snimi Rpil nepametam si to úplne ale mám iba menšie záblesky. A ďakujem aj za tie zážitky🔥♥️

 

Ďakujem všetkým čo ste si to prečítali 🫵 aaa ospravedlnenie je taktiež pre celý Staff Team a verím že už opakovať sa to nebude ak by som dostal šancu☺️☝️ Odomna všetko,

3.7.2024 22:51

Shrnul bych to,

myslím si jak za sebe tak i ostatní že by sis šanci zasloužil, teď jen záleží na AT jak vyhoví za mě tedy Ano.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování souhlasu bez přidané hodnoty

dikobras

Hráč

18
4.7.2024 00:20

jak jsem se tak koukal na důvod tvého banu tak jsem se dočetl že si ban dostal za Multiacc, takže nevím zda unban dostaneš.


Powered by LeoSight IFS
LT~38