Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban


4.7.2024 11:34

zdravim. byl jsem zabanován za pravidlo č:42

 

abych to uvedl na pravou míru tak unos byl zfalšován aby mě Taylor Dayson unesl a ja se jakožto obět toho ´´unosu´´  vyhnul pohlavnimu styku s Tereza_manakova.

Tereza_manakova byla omezena na osobni svobode z duvodu aby se Taylor_dayson vyhnul nejakym komlikacim (sebeobrana apod.) 

Tereze manakove nebylo nic odcizeno a hned po tom co se zarpilo ze Raus (moje postava) byla transportovana jinam tak se tereza_manakova normalne odpoutala apod. 

+Tereza_manakova dala PK (stříkla mu pepřák do oblčeje když byla otočená zády a nasledne ho domlatila teleskopem kdyz na ni ze zadu Taylor_dayson mířil taserem.

https://medal.tv/games/gta-sa/clips/icoLti68K37bK59RL/d1337rXp5GoR?invite=cr-MSxnMnQsMjI1NzU3MjQ2LA

toto snad postačí jak dukazni material.

Taylor_dayson mi ICly volal na telefon ještě před peacetimem takže jsme to brali automaticky že v akci mužeme pokračovat.

 

4.7.2024 13:25

Ahoj, jak jsem psal už v předchozí žádosti, napiš mi na DC: pakandza.


Powered by LeoSight IFS
LT~27