Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost o unban


ToxicCZ

Hráč

11
20.7.2024 12:08, naposledy upraveno 23.7.2024 20:16 uživatelem ToxicCZ

 

 

Zdravíčko všem, chtěl bych po dvou letech se opět podívat na server a seriózně hrát. Vim ze jsem se choval extremně jak děcko, ale myslím si ze tohle už je za mnou. Je mi dost trapné si opakovaně žádat o novou šanci, též jako je mi trapné takový počet banů. Byl bych nesmírně vděčný za novou šanci. Vím že jsem několikrát dělal problémy a pouze obtěžoval hráčům RP, ale ja sám jsem přesvědčen o tom, že z tohoto jsem vyrostl. Dle mého 2 roky je dost dlouhá doba na to. Teď se určitě chovám mnohokrát lépe než tehdy a upřímně se za sebe stydím, ale určitě se k tomu vracet nechci a chci seriózně si zahrát a být součástí této komunity. Chtěl bych vás požádat o poslední šanci kdy už vám dokážu že konečně jsem dospěl k normálnímu chování, nehorázně bych si vážil své poslední šance.

Takže se opakovaně vám všem omlouvám koho jsem svým mentálně nevyspělým chováním zkazil hraní.

Prosím admin team aby zvaž tuto žádost, budu velice rád.

2.8.2024 21:37

Vzhledem k tomu, že jsi dlouho bez odpovědi, přebírám tuto žádost. Vyhovím ti, byly to dva roky, nicméně si sám moc dobře uvědomuješ, co tvá historie znamená, a že zde nejsme na obdobné chování zvědaví. Věřím, že z toho máš rozum, jakýkoli další prohřešek může vyústit v permaban a kolegům v AT k tomu dávám pokyn.


Powered by LeoSight IFS
LT~36

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ZÁŘÍ 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Navaro (2001Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

koblst hledá spoluhráče na 7 Days to Die dnes v 20:00
Kdo je online?
AsiLucker

370Kč včera v 17:33

Navaro

501Kč včera v 15:26

Kokolino

250Kč včera v 10:12

Nejnovější uživatelé
Nicol7529

Registrován 7.9.2024

Pipik

Registrován 7.9.2024

Adrian12

Registrován 6.9.2024