Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zadost o unban od dzardysa v2


26.7.2024 22:08, naposledy upraveno 26.7.2024 22:12 uživatelem Janeceksk

ahoj, nechapem čo si tym chcel napisat:

kazdopadne pisem to po druhe ziadny ban neobchadzam ani nemam ziadny druhy ucet nechapem co po mne chces ani co pises asi si nevies overit ucty alebo ja neviem toto je moj prvy ucet,

je leto a ja nemam pocitac na fivemko, vzdy som chcel hrat RolePlay a tak som narazil na tuto komunitu, pripojil som sa na server rano o 9:00,  kde ma za necelych 5h hraci oboznamili s rpckom aj som si nasiel pracu, potom som ma zastavili nejake PSA :DDd prve  som ani nevedel ze to su benga potom som zacal utekat  kde nakoniec to dopadlo banom na 6h a potom uz perma. Dakujeme ze takto jednate s novymi hracmi nemam problem ist na discord do callu a ukazat vsetko co bude potreba, kazdopadne tu chcem hrat lebo sa mi tento server moc zapačil a nenecham to len tak je tu aj majitel? chcel by som tuto zalezitost prebrat aj s majitelom dakujem

26.7.2024 22:19

Nevím upřímně, jak tě oslovovat, budeš mi muset pomoct, hodím tu pár nicků do foroty a řekni si, který upřednostňuješ...

Berny, Zacharis, Gullcik, MisterX, Marcussk, Jardaktl, Dalibzz. Případně navrhni další, eventuálně můžu hodit pár dalších i já, to není problém. Jen bych si do začátku chtěl ujasnit, s kým se tedy bavím. :-)

26.7.2024 22:25

coze? to je co prosim pekne

27.7.2024 16:41

Tvoje účty.


Powered by LeoSight IFS
LT~41

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ZÁŘÍ 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Navaro (2001Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

koblst hledá spoluhráče na 7 Days to Die dnes v 20:00
Kdo je online?
AsiLucker

370Kč včera v 17:33

Navaro

501Kč včera v 15:26

Kokolino

250Kč včera v 10:12

Nejnovější uživatelé
Nicol7529

Registrován 7.9.2024

Pipik

Registrován 7.9.2024

Adrian12

Registrován 6.9.2024