Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


xyzxd

Hráč

11
26.7.2024 23:35, naposledy upraveno 28.7.2024 11:40 uživatelem xyzxd

Dobrý večer mal by som záujem o unban, tak som sa rozhodol si oňho znova požiadať a snaď už úspešne.

Od môjho banu už nejaká doba ubehla a rád by som sa vrátil si znova u vás na servery zaerpiť a byť naďalej súčasťou tohto portálu ako kedysi. Na tomto servery som strávil dosť času a skoro celé detstvo, pamätám si ako keby to bolo dnes keď som prišiel zo školy a hneď napájal skimo a erpil až do večera s kamarátmi.

Veľmi ma mrzí moja predošlá história banov a aj ten ban, ktorý som naposledy dostal. Zamyslel som sa nad sebou a dosť ma to štve, buď som porušoval pravidlá zo začiatku kvôli mojej neznalosti alebo kvôli tomu lebo som si myslel že budem nejaký "frajer" keď kamaráti robili zle tak som robil aj ja. No bola to hlúposť, ktorú už nikdy bohužiaľ nevrátim a tak som sa rozhodol celému tomuto portálu/hráčom na servery ospravedlniť za moje predošlé chovanie, bol som len hlúpe dieťa. Doteraz nerozumiem čo na tom porušovaní pravidiel bola/je pre ostatných frajerina. Svoje predošlé správanie som už dávno oľutoval.

Od kedy som dostal ban ubehla nejaká ta doba a ja som sa zmenil a nemám záujem ani len podporovať akékoľvek porušovanie pravidiel alebo že by som ja nejak pravidlá porušoval. Preto vás prosím a žiadam o ešte jednu a už fakt poslednú šancu, budem veľmi rád aj ak len aj s nejakou podmienkou. Už nechcem byť za dieťa alebo hlupáka ako kedysi ale chcem ísť príkladom a erpiť tak ako sa má a to podľa pravidiel tohto portála/servera.

Za akúkoľvek odpoveď ďakujem a prajem každému kto toto číta krásny zvyšok dňa a víkend, ktorý je pred nami.


28.7.2024 19:00

Hned ze začátku říkám NE. Už tolikrát jsem musel řešit tebe a tvé problémy. Ty zkrátka na tento server nepatříš. Proto nevidím důvod proč bych měl ti udělovat unban. Žádost zamítám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ŘÍJEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Navaro (3350Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
kormoo

500Kč včera v 23:08

DarkEvilBetty

425Kč včera v 20:31

DarkEvilBetty

425Kč včera v 20:30

Nejnovější uživatelé
Marenak

Registrován 18.10.2024

pankos

Registrován 18.10.2024

AlitSCZ

Registrován 17.10.2024