Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadosť o vymazanie trestného rejstríka


SilveR

Hráč

39
9.8.2024 15:49

Podatel: Mike Silver

Věc: Vymazanie trestného rejstríka


Odůvodnění: Važený súd,

Žiadam o vymazanie trestného rejstríka z dôvodu že mi môj rejstrík bráni vo vykonávaní v IZS. Posledný trest bol 25.6.2024 kedy mi bola daná vyšetrovacia väzba s tým že som bol vypočúvaný. Riešili sa rok a pol až dva roky staré veci, a zdržal ma tento záznam v podaní si žiadosti. Trest v apríli presnejšie nedovolené ozbrojenie je tiež stará zaležitosť a pri výpovedi som si nevedel spomenúť kedy som daný typ zbrane držal a doteraz si to nevybavujem. Od posledného trestu sa mi kriminálka už neozvala tak dúfam že už mám svätý pokoj od týchto vecí. Už dlhšie sa snažím viesť kľudný život bez problémov a zbytočných záznamov. Rád by som začal nový život s čistým rejstríkom a zamestnal sa v štátnych prácach. Budem rád ak mi vyhoviete.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mike Silver.


Záměr: Vymazanie trestného rejstríka a začanie lepšieho života s viacero možnosťami.

Přílohy: *Príloha*

2.9.2024 08:36

Adresát: Mike Silver
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za odeslání tohoto podnětu. Vaší žádost jsme vypracovali prostřednictvím ZSP, jehož kopie rozsudku Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ŘÍJEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Navaro (3600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Navaro

250Kč dnes v 05:16

p0KyX

150Kč včera v 21:03

DarkEvilBetty

25Kč včera v 20:27

Nejnovější uživatelé
Iginko66

Registrován 21.10.2024

Ndie

Registrován 21.10.2024

CJkoo

Registrován 20.10.2024