Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban-Lukas Hudec


Nepodarok

Hráč

2
24.8.2024 12:23, naposledy upraveno 25.8.2024 09:54 uživatelem Nepodarok

Ahoj, 31.7.2024 som dostal ban od Administrátora Dzardys za Multiacc. Skimo som aktívne hrával až keď som sa jedného dňa na to nevykašlal. No práve toho 31.7 som sa rozhodol po 3 rokoch, že sa vrátim a pozriem čo sa zmenilo na servery. Vobec som si nepamätal prihlasovacie údaje iba IC meno Nigen a to mi k prihlaseniu nestačilo , no teraz už tie údaje poznám. Tak som sa rozhodol , že si vytvorím nový účet s  menom Lucas Hudec, myslel som , že ten účet mám dávno preč, že bol reset servera a tak isto ma vobec ani nenapadlo , že vytvorenie dvoch účtov je zakázane. Ospravedlňujem sa za to, nemyslel som to žiadno zle a nebolo to urobené ani schválne ani za nejakým zlým účelom. Budem rád ak dostanem unban a tak sa budem mocť vrátiť pod starými prihlasovacími údajmi. Samozrejme ten nový účet Korman zmazať a tento starý Nepodarok pod IC menom Nigen ponechať.  Už sa to viac nestane . Ďakujem :)

26.8.2024 03:23

Nepodarok

Hráč

2
26.8.2024 09:06

To je jak možné a pod menom Korman?

27.8.2024 16:34

Ano, ten ban má, každopádně ten účet stále existuje, tím pádem stále aktivně porušuješ pravidla portálu, tím pádem ti unban udělen nebude.


Powered by LeoSight IFS
LT~37

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo