Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban


Hubec525

Hráč

4
27.8.2024 14:41

Dobrý den, chtěl bych zažádat o zrušení permabanu, už je to přes  2 roky co mi chybí tento server, matně si vzpomínám že to bylo za moji bohatou minulost a vlastně permaban co si pamatuju tak jsem dostal za nonrp driving+ mixing chatu a ještě něco tam možná bylo to nevím,  a vím že jsem tam dělal blbosti a neuvědomoval jsem si následky, chtěl bych se vám hrozně moc omluvit za to že jsem dělal problémy které se přibližovali k permabanu blíže a blíže což jsem si vůbec neuvědomoval a myslím si že 2 roky mít permaban byl dost dlouhý trest který už nechci zažít a jen čekám na ten den kdy si zase budu moct zahrát na temto serveru, za tu dobu jsem se naučil kvalitní RP a pokud dostanu druhou šanci tak budu hrát přesně podle pravidel serveru protože po 2 letech jsem si vědom že by mě čekal už trest na věčnost.

Děkuji 

S přáním hezkého dne.

Kubele

Hráč

7
1.9.2024 00:14

Taky bych měl nejradši tak malé péro jenom na kompenzaci ignorace lidí.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
3.9.2024 16:44

Dostaneš ode mě zkrácení ale ještě si dva týdny budeš muset počkat a měj na pamětí že klidně i další ban může být permanentní, lidé jenž zde chtějí škodit, zde nehodlám držet.


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo