Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[109/2024] Rozhodnutí Kongresu San Andreas o odvolání ředitelky DOCAR a vyhlášení výběrového řizení


Mersfitz

Hráč

16
16.9.2024 21:23

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

KONGRES SAN ANDREAS

Kongres San Andreas


Rozhodnutí Kongresu San Andreas

o odvolání ředitelky DOCAR a vyhlášení výběrového řízení

ze dne 16. září 2024


Kongres San Andreas se rozhodl odvolat nynější ředitelku DOCAR - Caroline Ravens o vyhlášení výběrového řízení na pozici ředitele DOCAR následovně:

I. Kongres San Andreas odvolá nynější ředitelku DOCAR Caroline Ravens na základě její vlastní žádosti o odvolání v den ukončení výběrového řízení a vybrání nového ředitele. 

II. Vzhledem k nedostupnosti ředitelky věznice jí bude do doby jejího nahrazení zastupovat kapitán Caleb Griffin. 

III. Kongres San Andreas vyhlašuje výběrové řízení na ředitele DOCAR dnem vydání tohoto rozhodnutí. Výběrové řízení bude ukončeno dne 30. září 2024. 

IV. Kandidát na ředitele DOCAR musí splňovat následující podmínky:

Požadavky:

- Absolutní trestní bezúhonnost
- Zkušenosti s vedením týmu a manažerské schopnosti
- Aktivní, komunikativní a zodpovědný přístup

Přihláška musí obsahovat:

- Strukturovaný nebo vyprávěcí životopis

Přihláška může obsahovat:

- Motivační dopis



 

 

Ing. Nikita Yegorovich
Předseda Kongresu San Andreas a starosta Palomino Creek

Hwery

Hráč

27
17.9.2024 16:41, naposledy upraveno 17.9.2024 16:42 uživatelem Hwery

Titul před jménem: Bakalář ( Bc. )

Jméno a příjmení: Elias Meyer Wagner

Datum narození: 12.12. 1985

Země narození: Severní Německo

Občanství: San Andreas

Vzdělání:

                2003 – 2008  ´´Hochschule´´ ( Vysoká škola ) – Bakalář

                1999 – 2003  ´´Gymnasium´´ ( Střední škola ) – Strojní průmyslová

                1990 – 1999  ´´Grundschule´´ ( základní škola )

Trvalé Bydliště: Los Santos, Richman

Zaměstnání:  Záchranná Zdravotnická služba – Psycholog 

                       Red Country News – Technik

Bývalé zaměstnání: Záchranná Zdravotnická služba – Paramedic

                                   Německá Armáda – Žoldák ( praporčík )

Telefonní číslo: 412-284

E-mail adresa: elias.meyer.wagner@post.ic

Rodinný stav: Svobodný

Kurzy: Sebeobrana, střílený se zbraně, Vojenský výcvik. ( doučuju se na kurz psychologie )

Zájmy: Box, auta, procházky.

Motivační dopis: Dobrý den, tím to příspěvkem bych se, chtěl ucházet o místo ředitele v DOCAR ( Vězenská služba ). 

Chtěl bych na místo ředitel kvůli že bych chtěl řídit a vést DOCAR za dobrým účelem. Určitě paní Ravens pomohla DOCAR zvednout zpět na své místo a všiml jsem si že hodně lidí z DOCAr jako ředitele odchází určitě nic ve zlém že někdo má osobní věci to z cela chápu a chtěl bych kdyby jste mě zvolily tak bych co nejdéle vydržel na postu ředitelé.

Co bych, chtěl zavést je třeba odznaky to je ta nejmenší věc. Určitě bych dále udržoval kolektiv co do ted´ tam je. 

Určitě by toho bylo víc ale nenapadá mě ted´ nic co ještě dodat určitě se tam najdou další změny ale třeba i ne a za to budu rád. 

Myslím si že mě hodně lidí zná, ale opravdu jsem schopný řídit složku DOCAR. 

                                                                                                                                           Mějte krásný den

                                                                                                                                         Bc. Elias Meyer Wagner

včera v 03:07

Adela Roggers 


Základní informace

  • Datum narození: 12.8.1993
  • Titul před jménem: MUDr
  • Místo narození:  Miami, Florida
  • Trvalé bydliště: Richman, Los Santos
  • Pohlaví: Žena
  • Dosažené vzdělání:
    • Hialeah Gardens High School,
    • University of Miami Leonard M. Miller School of Medicine.
  • Kontakt: adela.roggers@post.ic

Pracovní zkušenosti 

  • 2020-2021
    • Zdravotnická záchranná služba
  • 2021-2022
    • Vedení věznice na pozici Zástupce Ředitele.
  • 2022-současnost
    • Založení a vedení vlastní firmy, zaobírajíc se výrobou a distribucí střelných zbraní.
  • 2023-2024
    • Zdravotnická záchranná služba

Další informace 

  • Řidičské oprávnění typu A,B,C
  • Držitelka zbrojních průkazu typu T1 a T2
  • Dovednosti v managementu a vedení

Motivační dopis

Vážení kongresmani,

Tímto dopisem bych ráda oznámila svůj zájem o post ředitele ve vězeňské službě. Jak jsem jíž psala navrchu, tak s tímto postem mám menší zkušenosti, neboť jsem věznici vedla za tehdejšího ředitele Briana Norda, který byl neustále nepřítomen a nedostání, tudíž celé řízení věznice padalo na mou hlavu. Ovšem, dost se toho za tu dobu změnilo, avšak já jsem odhodlaná přivést věznici opět do chodu. 

S přáním pěkného dne,
Adela Roggers.

včera v 13:30

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))


Životopis


MUDr. James Mason


Powered by LeoSight IFS
LT~73

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo