Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban.


turbinO

Hráč

6
22.9.2024 13:12, naposledy upraveno 22.9.2024 13:16 uživatelem turbinO

    Ahoj, Chtěl bych požádat o unban za Nedostatečné Injures.


Ban byl právem, ale teď abych to řekl jak to bylo, Jel jsem si do garáže a z níčeho nic jsem se vyboural, do garáže jsem jel z důvodu toho abych mohl odejít a něco vyřešit ooc, tak jsem se zeptal zda nevadí že zarpim menší Injures že potřebuju Leavnout hru, Hráč s tím byl naprosto v pohodě i mužu doložit že ooc psal že v pohodě a že mu to nevadí, Rp akci si mile rád dorpim díky za připadný Unban/odpověd.
A Omlouvám se za komplikace, váš turbinO.

22.9.2024 13:26

Ahoj, @turbinO, napiš mi na můj discord, kde to vyřešíme, doložíš mi tam i ty logy a nějak se tam o tom pobavíme. Ať nemusíme zbytečně zahlcovat forum, tak bude lepší si o tom popsat na discordu. Budu čekat na zprávu a tady to v tom případě zamknu, ať to tady nevisí.


Powered by LeoSight IFS
LT~21