Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Převod vlastnictví vyhořelé, nevyužívané nemovitosti


Hemalkod

Hráč

36
15.10.2024 17:47, naposledy upraveno 15.10.2024 20:13 uživatelem Hemalkod

Podatel: Jasper Moody J.D., zastupuji osobu Martin Collins

Věc: Převod vlastnictví vyhořelé, nevyužívané nemovitosti.

Odůvodnění: Vážený soude, již přes rok stojí nemovitost s adresou: 970 v malé osadě mezi Montgomery a Blueberry nevyužívaná a ve stavu po požáru. Majitel nemovitosti neprojevil žádnou iniciativu k její rekonstrukci, i když měl na to více než rok.

Nemovitost se nachází ve stavu, který ohrožuje její okolí, a vzhledem k tomu, že již déle než rok stojí neopravená, a nevyužívaná, může stát San Andreas, jí nechat prodat. Můj klient Martin Collins je ochoten nemovitost odkoupit a zajistit její opravu, pokud bude vlastnictví převedeno na něj.

Záměr: Odkoupení nevyužívané nemovitosti 970.

Přílohy: Fotografie ohořelé nemovitosti

7.11.2024 19:00

Adresát:  Jasper Moody J.D. (( @Hemalkod))
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Moody,

Váš podnět jsme zpracovali a přesouváme jej do třídění. O dalších postupech budete brzy informován. Žádáme Vás nyní o trpělivost a případnou součinnost. Děkujeme za pochopení.


Cassie Ramsey, J.D.,
Asistentka soudce.

7.12.2024 14:51

Adresát: Jasper Moody J.D.
Vec: Odpoveď na podnet


Vážený žiadateľ,

Vrchný súd zamieta Váš podnet z dôvodu, že nehnuteľnosť s popisným číslom 970 má právoplatného majiteľa a preto nevidí dôvod na jeho vyvlastnenie.


 

 

 

 


Dr. Xavier Reyes

Sudca Vrchného súdu San Andreas 


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2025
785 Kč / 10600 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: ratatujisk (735Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
U3DANNYCZ

50Kč včera v 18:10

ratatujisk

210Kč včera v 12:59

ratatujisk

525Kč včera v 12:58

Nejnovější uživatelé
justtomas

Registrován 1.4.2025

Betano

Registrován 31.3.2025

Samkou

Registrován 31.3.2025