Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Predmet: Žadost o zrušeni banu od SovietDog


fjanta

Hráč

8
19.10.2024 13:10, naposledy upraveno 20.10.2024 14:50 uživatelem fjanta

Dobrý den,

obracím se na vás s prosbou o zrušení mého banu DM od @SovietDog. Uvědomuji si, že důvodem banu bylo porušení pravidel, a rád bych se za své chování upřímně omluvil. Je mi líto, že jsem mohl narušit zážitek ostatních hráčů.

Jen bych rád dodal, že bych si to dostatečně zarpil, kdybych měl čas a SovietDog nedal ihned ban. Když jsem posilal SovietDogovi pravidlo ktére se toho týkalo tak mi řekl že pochybuje že by jsem to fakt zarpil ale nijak to nemužu dokázat protože nebyl čas  upřimne mě to mrzí a už to nebudu dělat. Velmi bych si přál vrátit se do mého RP života a pokračovat v hraní ještě o víkendu. 

Děkuji za zvážení mé žádosti.

S pozdravem,
fjanta

 

včera v 00:34

Na tvojí prosbu budu muset zareagovat negativně spíše než pozitivně, neboť jak mi bylo vámi řečeno tak se jednalo o "joke" neboli vtip, nevím jak ty ale mi to vtipné nepřišlo. Zde jsi na RP serveru a vše musí být řádně zaRPeno a mít důvod. Pokud si chcete jenom tak vtipkovat a bezhlavě se mlátit, tak existují pro to servery v jejích názvu nalezneš i DM. Nechť je ti tohle varováním že se tyhle věci nedělají. Žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ŘÍJEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Navaro (3600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Navaro

250Kč dnes v 05:16

p0KyX

150Kč včera v 21:03

DarkEvilBetty

25Kč včera v 20:27

Nejnovější uživatelé
Iginko66

Registrován 21.10.2024

Ndie

Registrován 21.10.2024

CJkoo

Registrován 20.10.2024