Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[dnes v 08:54] Lucass napsal odpověď v tématu 16.10.2025 Dzardys Opakované nonRP injuries, nerespektování a nedodržování pravidel RP serveru (a to i přes mnohem více hodin v banech než kolik tu skutečně nahrál) (365 dní)

[dnes v 02:08] ParolekJiri napsal odpověď v tématu Návrh menšieho revampu serveru

[dnes v 01:22] Lionnel napsal odpověď v tématu Žádost o povolení uspořádání AmeriCars Festivalu, hudebního koncertu a případnou spolupráci s IZS složkami.

[dnes v 00:42] Toumen napsal odpověď v tématu 16.10.2025 Dzardys Opakované nonRP injuries, nerespektování a nedodržování pravidel RP serveru (a to i přes mnohem více hodin v banech než kolik tu skutečně nahrál) (365 dní)

[dnes v 00:38] vaciccc174 napsal odpověď v tématu 16.10.2025 Dzardys Opakované nonRP injuries, nerespektování a nedodržování pravidel RP serveru (a to i přes mnohem více hodin v banech než kolik tu skutečně nahrál) (365 dní)

[dnes v 00:32] vyhonek25 napsal odpověď v tématu 16.10.2025 Dzardys Opakované nonRP injuries, nerespektování a nedodržování pravidel RP serveru (a to i přes mnohem více hodin v banech než kolik tu skutečně nahrál) (365 dní)

[dnes v 00:04] mojzis napsal odpověď v tématu Návrh menšieho revampu serveru

[včera v 21:51] Dzusik napsal odpověď v tématu Návrh menšieho revampu serveru

[včera v 21:28] sn8ke napsal odpověď v tématu Návrh menšieho revampu serveru

[včera v 21:19] rakaj napsal odpověď v tématu Predaj niekoľkých vozidiel

Ospravedlnujem sa


sim0nqo

Hráč

2
29.11.2024 09:23, naposledy upraveno 29.11.2024 12:59 uživatelem sim0nqo

Čauko,prosím nechcem dostať ban.Ospravedlňujem sa za to čo som urobil.Ponaučím sa z toho a naučim sa lepšie hrať.Vďaka za porozumenie a ešte raz ospravedlňujem sa.😑

 

Simon



29.11.2024 13:52, naposledy upraveno 29.11.2024 13:55 uživatelem Havliii

Ahoj, na tvém účtu není aktivní ban, oč tedy žádáš? Doznáváš se tímto i k multiacc, či?

EDIT: Zajimavé, že tento účet i ten druhý za který si žádáš o UB je vytvořený ve stejný den a ani jeden nemá aktivní ban. Jaký je tedy tvůj main účet a kolik vůbec těch účtů máš?


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
alexiiikmore

170Kč včera v 15:43

alexiiikmore

170Kč včera v 15:42

alexiiikmore

170Kč včera v 15:41

Nejnovější uživatelé
zepielpapa

Registrován 27.6.2026

Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026