Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nevyřešeno Žádost o podmínečném propuštění z nápravného zařízení


Hwery

Hráč

32
včera v 22:00, naposledy upraveno včera v 22:01 uživatelem Hwery

Podatel: Elias Meyer Wagner ( Z věznice )

Věc: Rad bych chtěl zažádat o podmínečném propuštění z nápravného zařízení v Las Paysad


Odůvodnění: Zdravím vážení soude jmenuji se Elis Meyer Wagner jsem vězeň v nápravném zařízení 

Chtel bych požádat o podmínečném propuštění z Nápravného zařízení za dobré chování jsem ve věznici už 10 měsíců dle mého se chovám skvěle k dozorcům nedělám zbytečné problémy a chtěl bych říct že nápravné zařízení mě dost změnilo.

Moje chyby se nedají vrátit a jsem si plně vědom co jsem udělal chci se polepšit z mých chyb v minulosti a proto vás žádám myslím si že jsem si odseděl svoje a dost mě to změnilo to je za mě vše mockrát děkuji za přečtení mé žádosti o propuštění.

S pozdravem 

Elias Meyer Wágnera


Záměr: Předčasnéf propuštění z nápravného zařízení za dobré chování 


Powered by LeoSight IFS
LT~17