Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

CK postavám

1 2



Patryk

Hráč

24
20.11.2020 13:26, naposledy upraveno 20.11.2020 13:38 uživatelem Patryk

Zdravím pred 2 dňami sme vykrádali banku a všetko išlo podľa plánu až dokým policajti nezabili 2 našich kolegov hore v banke. Ostali sme 2 v trezore vyzbrojený AK47. Policajti(3) zrazu zišli dole a začala sa prestrelka. Do jedného sme ich zabili a utiekli z banky. Potom sa členovia PSA začali sťažovať adminovi (neviem ktorý to už potom bol) a naši 2 kamaráti ktorý pri tejto akcii zomreli dostali CK. A práve preto sa pýtam prečo ich CK nedostali aj členovia PSA ktorý zomreli pri zásahu? Ak neuznáte toto ako pravý dôvod k CK tak by som vás rád požiadal aspoň pre udelenie CK pre 2 policajtov ktorý dnes zomreli pri vykrádaní banky aby to bolo aspoň trochu spravodlivé voči obidvom stranám :) 

Video:

https://www.uschovna.cz/sk/zasilka/FC267V5RJI5UJLR3-AKK/HLJD3CMFJC

Následne sa druhý policajt ktorý bol zabitý vyhováral na "asspulling" pričom na videu je pekne vidno ako ho kamarát trafil prvý takže asi tak :D

Lofanek

Hráč

32
20.11.2020 13:47

Ahoj, polícia má CK imunitu (podľa pre mňa nových informácií). Je čisto na nich, či chcú CK alebo nie.

20.11.2020 14:21, naposledy upraveno 20.11.2020 14:23 uživatelem JazeX

A je to tu zas...

Dovol mi ti vysvětlit výhody a nevýhody ilegálních RP postav:

Výhody

  • Zpravidla vyšší zisky (převozy zbraní, výroba a distribuce, vykrádání bank)
  • Pro některé hráče vyšší zábavnost (je větší sranda být konečně bad boy)

Nevýhody

  • Riziko CK s nelegální činností postavy
  • IC tresty

Jak asi sám uznáš, nikoho by nebyvalo RPit nějaký Mafia Land, kdy to tu každej jede přes samopaly a lidi na ulici se střílí na potkaní. Samozřejmě, klidně svou ilegální postavu RPi, ale počítej zkrátka s rizikem, že o svou postavu můžeš kdykoliv v rámci nelegální činnosti postavy přijít.

 

20.11.2020 14:25
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Patryk

Hráč

24
20.11.2020 15:24

@neznamy#1445

27. Používání zbraní proti jiným hráčům musí být v souladu s S2K systémem.

Doporučujem si občas prečítať aj pravidlá

20.11.2020 15:27, odstraněno 20.11.2020 15:28 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
20.11.2020 18:41, naposledy upraveno 20.11.2020 18:42 uživatelem Rataj

Aby se nešířili dezinformace tak jen zareaguji na Lofánkovu odpověď:

Ahoj, polícia má CK imunitu (podľa pre mňa nových informácií). Je čisto na nich, či chcú CK alebo nie.

Není to pravda a nevím, odkud se tato "nová informace" vzala, každopádně v pravidlech nic takového není. Žádnou CK imunitu policie nemá, dokonce nic jako CK imunita na serveru ani neexistuje. Na druhou stranu CK se uděluje vzácně a současně jen 3 nejvýše postavení administrátoři mají oprávnění CK schválit (já, SedliX, Falleagle).

Patryk

Hráč

24
20.11.2020 22:59

Ďakujem za objasnenie :)

A ešte  @neznamy#1445 

Aj dnes aj v stredu sme videli ako si ma “mohol zabiť úplne v pohode” ale namiesto toho si sa zalaždým iba respawnol v nemocnici lol xddd

 

20.11.2020 23:17, odstraněno 20.11.2020 23:27 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
21.11.2020 00:58, naposledy upraveno 21.11.2020 03:45 uživatelem SedliX

Ahoj,

předpokládám, že zde narážíš na přepadení banky, ke kterému došlo dne 18. 11. 2020 kolem 12. hodiny polední. Ačkoliv jsem ti důvod, proč jsem CK udělil, už jednou vysvětloval ve hře, vysvětlím ti ho tu znovu.

K přepadení banky došlo kolem poledne, konkrétně jsi banku vyloupil ty za postavu Wang Yukihira, dále s tebou Alexander_Ivanovic, Kasper_Bukaken a Raymond_Stone. CK obdrželi Kasper Bukaken a Alexander Ivanovic. Proč?

Alexander Ivanovic se odpojil v průběhu RP akce, těsně před obdržením PK se odpojil a to přímo v bance. Kasper Bukaken sice zemřel, ale po PK se respawnul, dopravil se k sídlu vaší frakce a peníze z loupeže předal zřejmě Raymondovi (alespoň to jsi mi říkal a vše tomu nasvědčuje, protože jsem se do Kapsera /loginto-nul, peníze z přepadení u sebe neměl, v bance žádné informace o bankovním převodu nebyly). Toto jsem vyhodnotil jako porušení pravidel, jednak je zakázané se odpojit  z RP akce, jednak si po PK nepamatuješ, co se dělo 15 minut přes zraněním postavy. Proto jsem přistoupil k CK.

Tím jsem považoval RP akci za ukončenou - zmínění kolegové porušili pravidla, smrt jsem nicméně považoval za dost významnou, aby jim bylo uděleno CK. Původně jsem chtěl dát ban vám všem, protože jste se odpojili v průběhu RP akce - deset minut po vykradení banky jste všichni zúčastnění již byli offline. Nakonec jsem se však s členy PSA dohodl, že tak neudělám. Na co jsem dále narazil, ale zatím jsem to neřešil, je fakt, že si kolega Bukaken založil postavu Kasper_Bukakenn, tedy postavu se stejným jménem (jen s o "N" delším příjmením), ta postava se dostala do frakce GTC, ve které byla i původní postava Kasper Bukaken, a opět vykradla banku. Protože jsem měl zkoušku, pak noční a tak dále, zatím jsem tuto skutečnost neřešil. Nepřijde vám to však poněkud nelogické? 

Pokud něco nesedí nebo nesouhlasíš s mým závěrem, klidně se vyjádři, jsem otevřený diskuzi. 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~81

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024