Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Soud 2.0 - Víceúčelový formulář

1 2 3 4 5 6 7 8



DrHell

Hráč

18
11.1.2021 21:43, naposledy upraveno 11.1.2021 21:44 uživatelem DrHell

Adresát: Yury Zacharov ((@Zdendas))

Věc: Podnět k zahájení soudního řízení


Vážený pán Zakharov,

Váš podnet zamietam z dôvodu neukončenia lehoty 20 dní od zápisu do trestného registru podľa zákona č. 20/2021 Článek 2. §5. Ďakujem za pochopenie.


S pozdravem, J.D. Merrick Mason

Asistent sudcu vrchního súdu San Andreas

ferrari

Hráč

4
14.1.2021 16:18, naposledy upraveno 15.1.2021 19:21 uživatelem ferrari

Podatel: Joshua Carter

Věc: Žádám o změnu jména a příjmení

Odůvodnění: O změnu jména žádám z důvodu změnění své identity.

Záměr: Změna jména na Jon Minnoch

15.1.2021 21:47, odstraněno 19.2.2021 19:34 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
16.1.2021 12:41, naposledy upraveno 16.1.2021 12:42 uživatelem Zdendas

Podatel: Miriam Parker

 

Věc: Chtěla bych zahájit soudní řízení z důvodu ohrožení na zdraví od příslušníka PSA s odznakem #086. A nesprávné pracovní postupy.

 

Odůvodnění: Dnes v obědových hodinách jsem byla na zastávce, kde jsem zastihla nějakého pána ve starém BMW, chtěla jsem hodit na firmu, souhlasil s tím a tak jsme vyjeli, jel kolem nemocnice, kde stál příslušník PSA #086. Jelikož řidič jel rychle, policista neváhal a okamžitě do nás napral zezadu, pan v BMW jel dál a následně byl pokus o PIT manévr, po něm jssm si vystoupila, že si půjdu i zjistit číslo odznaku, byla jsem postřelena gumovým projektilem z brokovnice. Mám velkou fialovou modřinu na břiše. Následně jsem byla zbavena ostrých předmětů, zajištěna a odvezena na stanici PSA, okamžitě jsem byla za mřížema, své práva jsem neslyšela ani jednou.

 

Záměr: Chtěla bych odškodné co mi bylo uloženo, tj. 10 0000Kč, potrestání příslušníka PSA a odškodnění za neřečené práva a bezdůvodnné zadržení, děkuji.

 

Přílohy: [Fotka postřeleného břicha]

arciCZ

Hráč

32
16.1.2021 23:36, naposledy upraveno 16.1.2021 23:53 uživatelem arciCZ

Vážení občané tímto bych vás rád požádal aby jste všechny nové podněty k Soudu 2.0 směřovali na novou stránku a to přesněji ZDE, na všechny stávající podněty bude v nejbližší době zareagováno. Jedná se o úpravu našeho systému. Děkujeme za pochopení.


16.01.2021

Santino Kelly

Referent a Inspektor



Vážený pane Carter,

Vzhledem k tomu, že není zákon o změně jména a příjmení, Vaše žádost se zamítá.


16.01.2021

Santino Kelly

Referent a Inspektor



Vážený pane Vapor,

Vzhledem k tomu, že některé z uvedených záznamů nesplňují podmínku v zákona č. 20/2021 Článek 2. §5, vaší žádost zamítáme. Prosím vyplňte vaší žádost opětavně s tím že bude splňovat zákonem stanovené podmínky.


16.01.2021

Santino Kelly

Referent a Inspektor

Florian

Hráč

15
18.1.2021 23:21

Podatel: Tomáš Janíček

Věc: Zahájení trestní řízení na chybné jednaní ze strany PSA. 

Odůvodnění: Vážený soude, dnes 13.12.2020 kolem 16:30 došlo z mé strany na střelbu na vozidlo v které seděla osoba která mi předtím vyhrožovala. Když jsem vyndal zbraň která byla uložena v mém saku tak osoba začala utíkat a poté po chvilce osoba sedla do vozidla a rozjela se, z mého pohledu si myslím že kdybych v tom momentu nezačal střílet první rámu do vzduchu a další dvě rány do pneumatik tak mě osoba srazí. Předtím než jsem začal na vozidlo střílet tak jsem zavolal PSA. Když PSA přijela všechno jsem jim řekl a klidu jednal byl jsem převezen na stanici kde mě osoba vyslýchala. Než jsme jeli na stanici byl ve vozidle pán který řekl nějakou výpověď co viděl, na stanici jsem byl vyslechnut poté přijel jeho kolega který mu říkal to co se stalo u banky, poté co jsem řekl všechno co se stalo jsem byl zatčen a předán vazební službě než mě osoba předala, tak jsem se zeptal jestli bere jeho výpověď jako hlavní a osoba mi řekla Ano tím pádem si myslím že osoba nejednala správně a důvěřuje kolegovi. Myslím si že Pán Policista by měl byt nestranný.

Záměr: Otevřít tento spor a dořešit můj údajný trestní čin, a vyřešit proč osoba důvěřuje kolegovi víc jak obyčejný osobě.

Přílohy: Zvuková nahrávka z výslechu kterou si nahrával pán policista.

arciCZ

Hráč

32
19.1.2021 11:56

Vážený pane Janíček,

Vzhledem k tomu, že jsme v nedávné době žádali o to aby všechny nové podněti byly směřovány ZDE, tak vaší žádost zamítáme. Prosím napravte to a podejte si opětavně váš podnět.


19.01.2021

Santino Kelly

Referent a Inspektor

19.1.2021 22:28

Podatel: Josh Weston

Věc: Žádost o vymazání rejstříku trestů

Odůvodnění: Vážený soude, žádám o vymazání rejstříku trestů, konkrétně třech přečinů:
1. 1.11.2020 : Bezohledná jízda, agresivita, neustále urážky
2. 21.12. 2020 : Agresivní jízda, ohrožení "premavky"
3. 4.1.2021 : Urážky veřejného činitele, obecné ohrožení, pohrdaní veřejným činitelem, urážky.
Začal jsem žít úplně nový život, začal jsem žít bez porušování předpisu atp. Chtěl bych hlavně požádat o smazání přestupku z důvodu, že si chci udělat pilotní průkaz a začít podnikat.

Záměr: Vymazání rejstříku trestů

arciCZ

Hráč

32
19.1.2021 22:49, naposledy upraveno 19.1.2021 22:52 uživatelem arciCZ

Vážený pane Weston,

Vzhledem k tomu, že jsme v nedávné době žádali o to aby všechny nové podněti byly směřovány ZDE, tak vaší žádost zamítáme. Prosím napravte to a podejte si opětavně váš podnět. Taktéž podotýkám, že záznamy které jste zde napsal nesplňují zákonem stanovené podmínky pro smazání záznamu z rejstříku trestů dle zákona č. 20/2021 Článek 2. §5


19.01.2021

Santino Kelly

Referent a Inspektor

1 2 3 4 5 6 7 8


Powered by LeoSight IFS
LT~74

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024