Dobrý den,
chtěl bych se vyjádřit ke svému banu za Non RP Driving, protože si nejsem vědom toho, že bych toto pravidlo úmyslně porušil.
Chtěl bych zároveň požádat o zaslání důkazu (například klipu), na jehož základě mi byl ban udělen.
Pokud se ban týká situace u pizzerie v Montgomery, rád bych popsal svůj pohled. V té době jsem měl obrovské problémy s připojením – ping mi skákal přibližně mezi 10 000 až 40 000 ms. Vyjel jsem od pizzerie a následně jsem se střetl s hráčem ve fialovém Nissanu. Na své obrazovce jsem viděl, že jsem zastavil, ale kvůli vysokému pingu se hráč najednou posunul a celé vozidlo začalo lagovat. Poté se mi zobrazila hláška "Network Problem" a hra mě teleportovala zpět k pizzerii.
Po této situaci jsem pokračoval ve hře a následně jsem si vytvořil report, protože jsem nevěděl, jak v takové situaci postupovat. Překvapilo mě, že místo vysvětlení jsem obdržel ban.
Pokud jsem svým chováním způsobil problém ostatním hráčům, omlouvám se. Nebylo to však úmyslné a bylo to způsobeno technickými problémy s připojením.
Děkuji za přezkoumání situace a za případné zaslání důkazu.
S pozdravem,
Shorty69
Dobrý den,
chtěl bych se vyjádřit ke svému banu za Non RP Driving, protože si nejsem vědom toho, že bych toto pravidlo úmyslně porušil.
Chtěl bych zároveň požádat o zaslání důkazu (například klipu), na jehož základě mi byl ban udělen.
Pokud se ban týká situace u pizzerie v Montgomery, rád bych popsal svůj pohled. V té době jsem měl obrovské problémy s připojením – ping mi skákal přibližně mezi 10 000 až 40 000 ms. Vyjel jsem od pizzerie a následně jsem se střetl s hráčem ve fialovém Nissanu. Na své obrazovce jsem viděl, že jsem zastavil, ale kvůli vysokému pingu se hráč najednou posunul a celé vozidlo začalo lagovat. Poté se mi zobrazila hláška "Network Problem" a hra mě teleportovala zpět k pizzerii.
Po této situaci jsem pokračoval ve hře a následně jsem si vytvořil report, protože jsem nevěděl, jak v takové situaci postupovat. Překvapilo mě, že místo vysvětlení jsem obdržel ban.
Pokud jsem svým chováním způsobil problém ostatním hráčům, omlouvám se. Nebylo to však úmyslné a bylo to způsobeno technickými problémy s připojením.
Děkuji za přezkoumání situace a za případné zaslání důkazu.
S pozdravem,
Shorty69