neviem co sa s tym stalo, tu je edit:
zdravicko presla uz nejaka doba od mojho prveho permbanu.
v jednoduchosti dostal som ban za
| JohnKurrect |
Dzardys |
Neadekvátní RP ilegálu (svádění provokativní střelby na missování), obsáhlá historie v rozporu s myšlenkou RP serveru, kooperace s cheaterem - pravidlo 8 (Permanent) |
vyjadrim sa prve ku Neadekvátní RP ilegálu (svádění provokativní střelby na missování)
islo o to ze s typkom ktoreho som poznal cisto len ic sme sa vyhybali cajtom v lvcku a mam obcas tyky cize par krat dakedy som nechtiac vystrelil zo zbane vedelo o tom polku AT
ale pochopitelne ked za den som to spravil tak 10x tak uz mi to nijaky admin neuveri.
chcem sa za to ospravedlnit, moj zamer nebol vyprovokovat psa alebo sa len kropit aj ked to mozno tak vyzeralo.
hovoril som to vzdy, ja vzdycky som to rpil tak aby si to uzila jedna aj druha strana
neslo mi to hrat na win, o tom tiez paru adminoch s ktorymi som bol v kontaktu tak o tom vedeli jak to rpim.
nasledne by som sa vyjadril ku mojej obsahlej historii tak ano historia moja je sice velka od tatier az ku dunaju
ale ten kto ma videl rpit alebo mal somnou nejaku rp akciu vie ze rp ovladam viem ze podla historii to mozno tak nevyzera, ale historia je minulost to uz nezmenim samozrejme ze ked som zacinal na tomto serveru tak som nevedel co to ani /me /do cize tresty pribudavali az som si historiu spravil taku ze stacil jeden preslap jak je tento a permaban bol na mieste.
nasledne by som sa vyjadril ku "kooperace s cheaterem"
typka som spoznal cisto len ic nevedel som co je to ooc zac, ani discord som na nho nemal
spoznali sme tak ze s urcitou skupinkou co som mal ic nezhody, tak s tou istou skupinkou mal nezhody aj ten typek, cize sme sa spojili a od vtedy asi nejak tak zacala nasa cesta, vobec som netusil ze typek ma cheaty, alebo nieco spojene s tym pretoze nemal som to odkial vediet.
ale aspon mam ponaucenie ze na druhykrat si prve nieco o danom cloveku zistim az potom s nim budem takto aktivne rpit, pretoze moze to skoncit aj takto no.
cize sa chcem ospravedlnit za moje preslapy a bol by som rad ak @Dzardys zvazi moju ziadost o ub.
caute.
neviem co sa s tym stalo, tu je edit:
zdravicko presla uz nejaka doba od mojho prveho permbanu.
v jednoduchosti dostal som ban za
| JohnKurrect |
Dzardys |
Neadekvátní RP ilegálu (svádění provokativní střelby na missování), obsáhlá historie v rozporu s myšlenkou RP serveru, kooperace s cheaterem - pravidlo 8 (Permanent) |
vyjadrim sa prve ku Neadekvátní RP ilegálu (svádění provokativní střelby na missování)
islo o to ze s typkom ktoreho som poznal cisto len ic sme sa vyhybali cajtom v lvcku a mam obcas tyky cize par krat dakedy som nechtiac vystrelil zo zbane vedelo o tom polku AT
ale pochopitelne ked za den som to spravil tak 10x tak uz mi to nijaky admin neuveri.
chcem sa za to ospravedlnit, moj zamer nebol vyprovokovat psa alebo sa len kropit aj ked to mozno tak vyzeralo.
hovoril som to vzdy, ja vzdycky som to rpil tak aby si to uzila jedna aj druha strana
neslo mi to hrat na win, o tom tiez paru adminoch s ktorymi som bol v kontaktu tak o tom vedeli jak to rpim.
nasledne by som sa vyjadril ku mojej obsahlej historii tak ano historia moja je sice velka od tatier az ku dunaju
ale ten kto ma videl rpit alebo mal somnou nejaku rp akciu vie ze rp ovladam viem ze podla historii to mozno tak nevyzera, ale historia je minulost to uz nezmenim samozrejme ze ked som zacinal na tomto serveru tak som nevedel co to ani /me /do cize tresty pribudavali az som si historiu spravil taku ze stacil jeden preslap jak je tento a permaban bol na mieste.
nasledne by som sa vyjadril ku "kooperace s cheaterem"
typka som spoznal cisto len ic nevedel som co je to ooc zac, ani discord som na nho nemal
spoznali sme tak ze s urcitou skupinkou co som mal ic nezhody, tak s tou istou skupinkou mal nezhody aj ten typek, cize sme sa spojili a od vtedy asi nejak tak zacala nasa cesta, vobec som netusil ze typek ma cheaty, alebo nieco spojene s tym pretoze nemal som to odkial vediet.
ale aspon mam ponaucenie ze na druhykrat si prve nieco o danom cloveku zistim az potom s nim budem takto aktivne rpit, pretoze moze to skoncit aj takto no.
cize sa chcem ospravedlnit za moje preslapy a bol by som rad ak [user:3773] zvazi moju ziadost o ub.
caute.