Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nevyřešeno Stížnost na nečinnost a zbytečné průtahy ze strany soudce Vrchního soudu San Andreas


sarik123

Hráč

10
dnes v 01:39

Podatel: JUDr. Ignác Ružovský

Věc: Stížnost na nečinnost a zbytečné průtahy ze strany soudce Vrchního soudu San Andreas

Odůvodnění:

Vážený soude, obracím se na Vás se stížností na nečinnost a zbytečné průtahy v řízení ze strany pana doktora Xaviera Reyese.

Dne 25.5.2026 jsem jménem mého klienta, pana Giuseppeho Falca, podal odvolání proti rozsudku vydanému již zmiňovaným panem doktorem. Od podání tohoto odvolání již uběhl měsíc, ale do dnešního dne se nám nedostalo žádné odezvy.

Touto činností, resp. nečinností, pan doktor Reyes nejen hrubým způsobem porušil Ústavu San Andreas, konkrétně tedy článek 38, který garantuje právo na projednání věci bez zbytečných průtahů, ale taktéž silně narušil víru občanů San Andreas v efektivitu soudní moci. 

Vzhledem k výše uvedenému skutkovému stavu prosím o prověření této skutečnosti a případné podniknutí nezbytných kroků.

 

S úctou,

JUDr. Ignác Ružovský 


Powered by LeoSight IFS
LT~14

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026