Takže ahoj. Nikdy jsem moc nemyslel že ještě budu psát žádost ale nakonec jsem se rozhodl že si jí napíšu.
KAPITOLA 1
OBJASNĚNÍ
Něco na začátek: Ban jsem dostal 16.10. 2025 což už je nějaká doba . Ban jsem dostal za II Opakované nonRP injuries, nerespektování a nedodržování pravidel RP serveru II Což upřimně nechápu, protože v té době co jsem obdržel ten ban jsem ani moc nehrál. Vím že jsem přišel asi po cca týdnu na skimo a vyskočil tam na mě ban. Což mě ale nejvíce fascinovalo je to že mě prostě nemůžete ukázat klip k tomu co jsem porušil. Jako pořád jste říkali že byste poškodili tu osobu co Vám to poslala, ale editovat v dnešní době se doopravdy naučí každý, i ten co mi ten Ban dal. A k tomu že '' má nějáké ty zkušenosti s editováním " mám důkaz. (( KLIP )). A poté mi říkejte že jméno nejde zacenzurovat, když je tu názorná ukázka z roku 2023, kdy jsem obdržel ban za toto. Ano za toto jsem obdržel ban ve dne 28.9. 2023. Myslím že taková drobnost, rozumíte jo. Neříkám že je to neoprávněné, ale je to směšné. Ale to už trošičku odbočuju. To nejdůležitější je tím, že jsem asi cca 2 měsíce před mým posledním banem čili aktuálním dostal ban za water evading kde jsem prý skočil do vody s autem a porušil tím pravidlo. Jelikož jsem neměl klip musel jsem se tu vypisovat na forum že jsem nevinný a vlastně mě do té vody neskočil ale oni mě do té vody strčili. Ano možná si to v tom klipu přehlédl ale pořád jsem si o unban musel psát asi 2-3. Takže jsem dostal ban neprávem. Čím se vracím k tomu videu co jsem poslal nahoře. A ted'ka doopravdy, ban za takovou maličkost to je opravdu směšné.
KAPITOLA 2
DŮVOD ŽÁDOSTI
Proč si vlastně žádám o unban je ten, že jsem za celou dobu na Skimu nahrál asi cca 2 tisíce hodin a za tu dobu jsem potkal spoustu dobrých i špatných lidí, vytvořil si vzpomínky které mi ani smrt nevezme. A toho si nejvíce cením. Jelikož nevím jak budu mít čas do budoucna, protože už toho času moc v poslední době nemám tak bych si přes prázdniny rád udělal poslední vzpomínky a zakončil bych tím mojí skimo kapitolu. Ještě bych tu rád dodal že tím co icly dělám je možná pro někoho blbý že děláme to co děláme, ale myslím že jsem byl z větší části přínosný, pamatuji si že jsem byl většinu času ochotný a když někdo potřeboval hodit třeba z MG do Blueberry nebo dál, tak jsem se snažil vždycky vyhovět.
KAPITOLA 3
PODĚKOVÁNÍ
Nikdy jsem nebyl nějakým způsobem arogantní vůči AT, neurážel jsem je a tak podobně. A to je podle mě mnohem přednější. Vždycky jsem jednal s Respektem a úctou, i když jsem někdy protestoval a spochybnoval rozhodnutí nikdy jsem Vás neurážel. Chtěl bych poděkovat komukoliv kdo to čte, uplně nejsem nejlepší sepisovač, ale především děkuji za vzpomínky a za důkladné zvážení.
Děkuji
S přáním krásného dne
Pdave4
Takže ahoj. Nikdy jsem moc nemyslel že ještě budu psát žádost ale nakonec jsem se rozhodl že si jí napíšu.
KAPITOLA 1
OBJASNĚNÍ
Něco na začátek: Ban jsem dostal 16.10. 2025 což už je nějaká doba . Ban jsem dostal za II Opakované nonRP injuries, nerespektování a nedodržování pravidel RP serveru II Což upřimně nechápu, protože v té době co jsem obdržel ten ban jsem ani moc nehrál. Vím že jsem přišel asi po cca týdnu na skimo a vyskočil tam na mě ban. Což mě ale nejvíce fascinovalo je to že mě prostě nemůžete ukázat klip k tomu co jsem porušil. Jako pořád jste říkali že byste poškodili tu osobu co Vám to poslala, ale editovat v dnešní době se doopravdy naučí každý, i ten co mi ten Ban dal. A k tomu že '' má nějáké ty zkušenosti s editováním " mám důkaz. (( KLIP )). A poté mi říkejte že jméno nejde zacenzurovat, když je tu názorná ukázka z roku 2023, kdy jsem obdržel ban za toto. Ano za toto jsem obdržel ban ve dne 28.9. 2023. Myslím že taková drobnost, rozumíte jo. Neříkám že je to neoprávněné, ale je to směšné. Ale to už trošičku odbočuju. To nejdůležitější je tím, že jsem asi cca 2 měsíce před mým posledním banem čili aktuálním dostal ban za water evading kde jsem prý skočil do vody s autem a porušil tím pravidlo. Jelikož jsem neměl klip musel jsem se tu vypisovat na forum že jsem nevinný a vlastně mě do té vody neskočil ale oni mě do té vody strčili. Ano možná si to v tom klipu přehlédl ale pořád jsem si o unban musel psát asi 2-3. Takže jsem dostal ban neprávem. Čím se vracím k tomu videu co jsem poslal nahoře. A ted'ka doopravdy, ban za takovou maličkost to je opravdu směšné.
KAPITOLA 2
DŮVOD ŽÁDOSTI
Proč si vlastně žádám o unban je ten, že jsem za celou dobu na Skimu nahrál asi cca 2 tisíce hodin a za tu dobu jsem potkal spoustu dobrých i špatných lidí, vytvořil si vzpomínky které mi ani smrt nevezme. A toho si nejvíce cením. Jelikož nevím jak budu mít čas do budoucna, protože už toho času moc v poslední době nemám tak bych si přes prázdniny rád udělal poslední vzpomínky a zakončil bych tím mojí skimo kapitolu. Ještě bych tu rád dodal že tím co icly dělám je možná pro někoho blbý že děláme to co děláme, ale myslím že jsem byl z větší části přínosný, pamatuji si že jsem byl většinu času ochotný a když někdo potřeboval hodit třeba z MG do Blueberry nebo dál, tak jsem se snažil vždycky vyhovět.
KAPITOLA 3
PODĚKOVÁNÍ
Nikdy jsem nebyl nějakým způsobem arogantní vůči AT, neurážel jsem je a tak podobně. A to je podle mě mnohem přednější. Vždycky jsem jednal s Respektem a úctou, i když jsem někdy protestoval a spochybnoval rozhodnutí nikdy jsem Vás neurážel. Chtěl bych poděkovat komukoliv kdo to čte, uplně nejsem nejlepší sepisovač, ale především děkuji za vzpomínky a za důkladné zvážení.
Děkuji
S přáním krásného dne
Pdave4