Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-011] Příkaz k prohlídce nemovitostí PH


4.12.2020 18:26

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

Příkaz k prohlídce firemních nemovitostí

proti právnické osobě: Palomino Holdings

v platnosti od 4.12.2020 do 10.12.2020, jednorázové uplatnění


Předmět: Vrchní soud San Andreas autorizuje povolení k prohlídce firemních nemovitostí právnické osoby v rejstříku vedené jako „Palomino Holdings“

Policie San Andreas (dále jen „policie“ a „PSA“) je v rámci platnosti tohoto dokumentu a ve věci vyšetřování dle šetření vrchního soudu San Andreas vedeného od 29.11.2020 povinna provést prohlídku všech firemních nemovitostí vlastněných firmou Palomino Holdings (dále jen „PH“).

V rejstříku zaznamenané nemovitosti:
Tovární komplex K.A.C.C. na adrese Las Venturas 389,
Přívěs na adrese Blueberry 1018,
Kancelář na adrese Palomino Creek 1137.

Vymezené pravomoce:

1. Příslušníci policie se musí při zahájení prohlídky prokázat odznakem PSA přítomným zaměstnancům PH.
2. Příslušníci policie jsou oprávněni vstupovat i do budov a zamčených prostor, přilehlých garáží a jiných objektů patřících k nemovitosti, zaměstnanci PH jsou povinni takovou prohlídku umožnit.
3. Není-li na místě přítomen zaměstnanec PH, který je schopen propustit příslušníky policie do daných prostor, jsou příslušníci policie oprávněni použít sílu ke vstupu do objektů (například vyrazit dveře).
4. Příslušníci policie jsou oprávněni zabavit nelegální a důkazní materiál.
5. Příslušníci policie jsou oprávněni prohledat firemní vozy zaparkované na firemních pozemcích v době prohlídky.
6. Zaměstnanci PH nesmí po dobu trvání prohlídky opouštět firemní pozemky, nacházeli-li se na nich při zahájení prohlídky.



Powered by LeoSight IFS
LT~15

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

BŘEZEN 2025
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: xBergr (4235Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
arny

70Kč včera v 22:58

Honziik

400Kč včera v 19:46

Croco

210Kč včera v 16:25

Nejnovější uživatelé
Trapyonko

Registrován 30.3.2025

Polican15

Registrován 30.3.2025

sabatoooon

Registrován 30.3.2025